Reklama

Zagrali w siatkę dla KOTOZ-u

Data:

- Reklama -

W ubiegłym tygodniu w Suwałkach odbył się wyjątkowy – Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej, zorganizowany przez grupę „Animal World” z Zespołu Szkół nr 4 we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych. To wydarzenie, które przyciągnęło rzesze uczniów i sympatyków sportu, a miało na celu pomóc bezdomnym zwierzętom – podopiecznym KOTOZ-u.

W turnieju wzięły udział zarówno żeńskie, jak i męskie reprezentacje ZS nr 4 i ZST. Po zaciętej i pełnej emocji grze w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach, a w kategorii chłopców I miejsce zdobyła ekipa Zespołu Szkół Technicznych.

Podczas turnieju uczniowie mieli szansę nie tylko zmierzyć się z rywalami w sportowej rywalizacji, ale także spróbować swoich sił w różnych konkurencjach, takich jak odbijanie piłki siatkowej stojąc na jednej nodze czy skakanie na skakance. Najlepsi otrzymali vouchery do Movement Areny Suwałki.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez „Animal World”, a także dyplomy i nagrody rzeczowe. Jednak najważniejszym celem wydarzenia było wsparcie bezdomnych zwierząt. Podczas turnieju prowadzona była zbiórka charytatywna na rzecz podopiecznych Schroniska KOTOZ. Nie było wygranych i przegranych, ponieważ to dobro zwierząt było głównym celem wydarzenia.

Fot. Animal World

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„EcoLudki” w akcji

Czy grozi nam katastrofa ekologiczna? Czy segregowanie śmieci wpływa...

Podlaska młodzież będzie szlifować kompetencje przyszłości

Samodzielne uczenie się, izolacja od ludzi i brak odpowiednich...

„Ekonomiak” świętuje jubileusz 110-lecia

Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach w piątek, 23...

Marcin Budynek gotuje z uczniami

Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach już po raz...