Reklama

Piotr Bukartyk wystąpi w Suwałkach z nowym programem

Data:

- Reklama -

Piotr Bukartyk to jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci polskiej muzyki rozrywkowej, autor i kompozytor piosenek, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny i konferansjer. Jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV i wykonawcą poezji śpiewanej.

14 maja o godz. 19.30 .w Black Pub Komin w Suwałkach, Piotr Bukartyk wystąpi z nowym programem, który z pewnością zadowoli fanów jego twórczości. Bukartyk słynie z niepowtarzalnego stylu, w którym łączy w sobie poezję, humor oraz muzykę rockową. Na koncercie usłyszymy zarówno największe hity artysty, jak i nowe utwory.

Piotr Bukartyk zaczął swoją karierę w 1980 roku, kiedy to zaczął występować na krajowych turniejach poezji śpiewanej. Wkrótce zyskał popularność, a jego piosenki zostały docenione na festiwalach muzycznych, m.in. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie czy Festiwalu w Opolu. Bukartyk wyróżniał się na tle innych artystów swoją nietuzinkową osobowością, poczuciem humoru oraz umiejętnością budowania relacji z publicznością.

Pierwszy album Piotra Bukartyka, „Szampańskie wersety”, ukazał się dopiero w 1997 roku, czyli niemal dwie dekady po rozpoczęciu kariery. Krążek przyniósł artyście nominację do Fryderyka w kategorii dance i techno. Następne albumy, takie jak „Z głowy” czy „Ideały”, spotkały się z uznaniem krytyków i publiczności, co przyczyniło się do dalszego rozwoju kariery Bukartyka.


W naszym konkursie można wygrać 2 podwójne zaproszenia na koncert Piotra Bukartyka w Black Pub Komin w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 10 maja do godz. 9.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jakich artystów można usłyszeć na solowych albumach Piotra Bukartyka?

Zaproszenia wygrywają: Katarzyna Jaśkiewicz i Wojciech (woj-fal@…).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wolność na dwóch kółkach: Sezon motocyklowy otwarty

W sobotę, 27 kwietnia 2024 roku, Suwałki przywitały sezon...

„Lupa” zagra w Kominie

Zapraszamy na niezapomniany wieczór muzycznych doznań w Black Pub...

„Koniec Świata” na scenie Black Pub Komin w Suwałkach

W sobotę, 11 listopada o godz. 20.00 miłośnicy muzyki...

Piotr Bukartyk wystąpił w Black Pub Komin

W niedzielny (14 maja) wieczór w suwalskim Black Pub...