Reklama

W „Dziesiątce” będzie winda

Data:

- Reklama -

W suwalskiej Szkole Podstawowej nr 10 trwają prace związane z przebudową bloku sportowego. Jedną z istotnych decyzji podjętych w tym zakresie w związku z likwidacją barier dla osób z niepełnosprawnościami jest plan instalacji windy, która ułatwi dostęp do różnych poziomów budynku. W związku z tym, ogłoszono przetarg dotyczący tej inwestycji, której wartość wynosi prawie 150 000 zł. Władze Miasta Suwałki zdołały pozyskać te środki z PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

Warto również wspomnieć, że obecnie trwa kompleksowa przebudowa basenu w szkole, której koszt wyniesie 16,5 miliona złotych. W ramach tej modernizacji, planowane jest także wyposażenie obiektu w windę, co pozwoli na jeszcze większą dostępność i komfort korzystania ze wszystkich części szkoły.

Przetarg, który właśnie został ogłoszony, dotyczy montażu szybu windowego oraz dostawy windy, która obsłuży wszystkie poziomy budynku. Termin składania ofert w przetargu upływa 30 czerwca 2023 roku, natomiast zgodnie z zapisami przetargu, inwestycja musi zostać zrealizowana do 30 listopada 2023 roku. Więcej szczegółów TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Basen w „dziesiątce” prawie gotowy

W decydująca fazę wkracza przebudowa i remont basenu w...

Dwie oferty w przetargu na remont basenu w „dziesiątce”

W przetargu na remont basenu w Szkole Podstawowej nr...

Są pieniądze na remont basenu i boisk przy szkołach – z Polskiego Ładu (audio)

Na ponad 180 projektów z województwa podlaskiego - powiatowych...

Siatkarze z suwalskiej „dziesiątki” najlepsi w województwie

Złoty medal i jednocześnie tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w...