Reklama

Ślepsk Malow Suwałki: Nowy sezon, nowe twarze, ta sama pasja

Data:

- Reklama -

Świat sportu to miejsce, gdzie emocje, pasja i determinacja idą w parze z ciężką pracą, strategią i umiejętnościami. Klub siatkarski Ślepsk Malow Suwałki to doskonałe uosobienie tych wartości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej drużynie i niesłabnącej pasji, ten klub nieustannie trzyma poziom siatkówki w Polsce. Właśnie podpisał dwuletnią umowę z jednym ze sponsorów tytularnych.

Nadchodzący sezon PlusLigi przyniesie ze sobą szereg nowych wyzwań i możliwości dla Ślepska Malow Suwałki. Klub, znany ze swojej pasji do siatkówki i nieustannego dążenia do polepszania wyników, jest gotowy, aby zdobyć kolejne zwycięstwa i osiągnąć nowe sukcesy.

Sponsor tytularny: Malow

Jednym ze sponsorów tytularnych klubu jest – i pozostanie – firma Malow, która nie tylko rozumie społeczną odpowiedzialność, ale również aktywnie wspiera sport i edukację poprzez sport. Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, podkreśla znaczenie tej współpracy, mówiąc: „To dobra wiadomość, umowa będzie obowiązywać przez dwa lata, co daje lepszą gwarancję stabilności”.

Z kolei Henryk Owsiejew, właściciel firmy Malow dostrzega plusy nie tylko w zakresie wspierania ponadlokalnego sportu: „Dzięki siatkówce mamy możliwość prezentowania firmy i Suwałk w Polsce, Europie i na świecie. Podczas meczów reprezentacyjnych dziennikarze wspominają, że zawodnicy grali w barwach klubu suwalskiego. To skuteczny marketing.”

Prezes firmy Malow, Roman Kaleta, również podkreśla wartość tej współpracy, mówiąc: „Malow żyje sportem, żyje siatkówką, badmintonem i piłką nożną, które wspieramy. Jest to jedna z naszych głównych działalności mających na celu promowanie marki. Zwiększyliśmy finansowanie o 15 proc. Mimo że mamy kryzys, radzimy sobie dobrze.”

Nowi zawodnicy na pokładzie

Klub Ślepsk Malow Suwałki w swoim składzie na nadchodzący sezon powita kilka nowych twarzy. Wśród nich są: Maksim Buculjevic, Ziga Stern, Bartosz Firszt, Ernest Kaciczak, Joaquin Gallego, Konrad Stajer oraz Jakub Macyra.

  • Maksim Buculjevic, doświadczony 32-letni rozgrywający, dołącza do drużyny z serbskiej Vojvodiny NS Seme Novi Sad, z którą zdobył srebrny medal krajowych rozgrywek. W sezonie 2022/2023 wystąpił także w sześciu meczach Ligi Mistrzów.
  • Ziga Stern, przyjmujący, który dołącza do drużyny Ślepska Malow Suwałki, jest aktualnym reprezentantem Słowenii i wicemistrzem Niemiec; zdobył w sezonie 2022/2023 srebrny medal niemieckiej Bundesligi, występując w barwach VfB Friedrichshafen.
  • Bartosz Firszt, 24-letni przyjmujący, który dołącza do drużyny po czterech latach spędzonych w Cerrad Enea Czarnych Radom, gdzie wystąpił w 98 meczach.
  • Ernest Kaciczak, młody i zdolny przyjmujący, który dołącza do drużyny Ślepska Malow Suwałki, po spędzeniu ostatniego sezonu w drużynie Krispol Września.
  • Joaquin Gallego, 27-letni środkowy, który dołącza do drużyny, jest aktualnym reprezentantem Argentyny oraz wicemistrzem Portugalii ze Sporting Clube de Portugal.
  • Konrad Stajer, 29-letni środkowy, który dołącza do drużyny Ślepska Malow Suwałki, reprezentował w minionych trzech sezonach LUK Lublin, w którym rozegrał łącznie 79 spotkań, w tym 45 w PlusLidze.
  • Jakub Macyra, 27-letni środkowy, który dołącza do drużyny Ślepska Malow Suwałki w ostatnich dwóch sezonach reprezentował Jastrzębski Węgiel, z którym zdobył tytuły mistrza (2022/2023) i wicemistrza (2021/2022) Polski oraz srebrny medal siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Sebastian Lisicki i Piotr Janusz pozostają na wypożyczeniu

Sebastian Lisicki i Piotr Janusz, obecnie wypożyczeni do BAS Białystok, będą kontynuować swoją karierę pod skrzydłami trenera Krzysztofa Andrzejewskiego. To doskonała okazja dla młodych zawodników, aby zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności. Wojciech Winnik zapowiada, że będzie ich obserwować.

XIV Memoriał Józefa Gajewskiego

Jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu klubu będzie XIV Memoriał Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 7-8 października 2023 roku w Suwałkach. Mecze mają być transmitowane na kanale Polsat Sport. W turnieju wezmą udział następujące drużyny: Ślepsk Malow Suwałki, Trefl Gdańsk, LUK Lublin, Enea Czarni Radom.

Nadal trwają rozmowy na temat umów ze Ślepskiem, drugim sponsorem tytularnym klubu, jak również z Marszałkiem Województwa Podlaskiego i Miastem Suwałki. Kontynuowanie tych strategicznych umów dotyczących współpracy będzie kluczowe dla finansowej stabilności klubu i jego dalszego rozwoju.

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Pięć kolejnych przegranych i basta! Skra Bełchatów – Ślepsk Malow Suwałki 1:3

We wtorkowym (5 grudnia) meczu X kolejki PlusLigi Ślepsk...

Cudu nad Wisłą nie było. Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałk 3:0

W sobotnim (2 grudnia) spotkaniu IX kolejki PlusLigi Projekt...

Siatkarze z Łotwy i Bydgoszczy wygrali młodzieżowy turniej

Daugavpils 2005 z Łotwy i BKS Chemik Bydgoszcz triumfatorami...

Gdańszczanie dyktowali warunki. Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk 0:3

Nie udało się podopiecznym Dominika Kwapisiewicza przełamać złej passy...