Reklama

Trwa zbiórka na busa dla Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki

Data:

- Reklama -

Drużyna siatkówki Ślepsk Malow Suwałki od lat cieszy się ogromnym wsparciem ze strony swoich oddanych kibiców. Jednak to, co wyróżnia ten klub, to nie tylko gorące dopingowanie na trybunach, ale także zaangażowanie i determinacja Klubu Kibica w podróżowaniu za swoją drużyną nawet na najdalsze wyjazdy.

Klub Kibica, to prawdziwa społeczność pasjonatów siatkówki, którzy nie szczędzą wysiłków, by być obok swoich zawodników w najważniejszych momentach. Jak dowiadujemy się z informacji na portalu zrzutka.pl, ci oddani kibice podążają za drużyną na wyjazdowe mecze, pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów. To niezwykłe zaangażowanie pozwala im dotrzeć na trybuny nawet w najodleglejszych lokalizacjach, oddalonych o ponad 700 kilometrów od Suwałk.

Warto zaznaczyć, że choć odległe trasy mogą ograniczać liczebność kibiców, ich duch i zaangażowanie nieustannie podnoszą drużynę na duchu. Niezależnie od trudności, Klub Kibica zawsze aktywnie wspiera swoich ulubieńców, a dowodem na to są liczne zgromadzenia na meczach domowych w Suwałki Arena oraz relacje zdjęciowe udostępniane na stronach społecznościowych.

Młodzi adepci siatkówki również odgrywają ważną rolę w tym społecznym ruchu wsparcia. Ci utalentowani młodzi ludzie nie tylko trenują pod czujnym okiem trenerów, ale również gorąco dopingują drużynę na każdym meczu. Ich obecność na trybunach nie tylko wpływa na atmosferę, ale także daje im okazję do nauki i inspirowania się grą swoich idoli.

Podróżowanie na turnieje oraz wspieranie drużyny wiąże się z pewnymi wyzwaniami, a jednym z głównych jest koszt transportu. W związku z tym, Klub Kibica rozpoczął zbiórkę środków na zakup własnego transportu. Każda wpłata to krok w kierunku zapewnienia lepszych warunków podróży i jeszcze silniejszego dopingowania drużyny. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony nie tylko na zakup autobusu dla Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, ale także na wsparcie dzieci i młodzieży trenującej siatkówkę w mieście.

Tutaj link do zbiórki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zbiórka zakończona sukcesem. Kibice mają busa

Sukcesy sportowe nie tylko wzmacniają ducha drużyny, ale także...

Koronawirus w Ślepsku Malow! Dwa najbliższe mecze suwalskiego klubu w PlusLidze odwołane

Dziś MKS Ślepsk Malow Suwałki poinformował, iż przeprowadzone 23...

Siatkarze słodzą szpitalne dyżury

Siatkarze Ślepsk Malow Suwałki wspierają Szpital Wojewódzki im. Ludwika...