Reklama

Zbiórka zakończona sukcesem. Kibice mają busa

Data:

- Reklama -

Sukcesy sportowe nie tylko wzmacniają ducha drużyny, ale także jednoczą lokalną społeczność. Wspaniałym przykładem takiego zaangażowania i wspólnoty jest ostatnia zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, we współpracy z Miejskim Klubem Sportowym Ślepsk Malow Suwałki. Ich wspólny cel? Zakup klubowego autobusu, który posłuży do wyjazdów na mecze oraz podróży utalentowanej młodzieży na krajowe turnieje siatkówki. I tak właśnie, dzięki determinacji i wsparciu społeczności, udało się zebrać im ponad 30 000 zł!

Zbiórka rozpoczęła się z wielką pompą, a niewątpliwie kluczową rolę odegrały media społecznościowe. Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, z pasją i zaangażowaniem, wykorzystał platformy takie jak Facebook i Twitter, by docierać do fanów i sympatyków klubu.

Oficjalna zrzutka, dostępna pod linkiem: https://zrzutka.pl/prfzkf, stała się głównym narzędziem zbierania środków. Wszyscy chętni mogli przekazać swoje wsparcie, niezależnie od kwoty, jaką mieli do dyspozycji. Dzięki temu, każdy mógł poczuć się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Najważniejszym aspektem tej inicjatywy jest jej długofalowy wpływ na klub i społeczność. Klubowy bus będzie służyć drużynom MKS Ślepsk Malow Suwałki do wyjazdów na mecze, co z pewnością wpłynie na komfort i efektywność zespołu. Ponadto, możliwość podróżowania utalentowanej młodzieży na turnieje siatkówki na terenie kraju jest kluczowa dla ich rozwoju sportowego i osobistego.

Należy podkreślić, że inicjatywa Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki nie kończy się na zebraniu 30 000 zł. Nadwyżki od finalnej sumy zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów paliwowych związanych z wyjazdami. Co jeszcze bardziej imponujące, członkowie Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki do tej pory pokrywali te koszty z własnych środków. To dowód ich niezłomnej pasji i oddania klubowi oraz jego misji.

Warto podkreślić, że taka inicjatywa nie byłaby możliwa bez zaangażowania społeczności, która dała wyraz ogromnej chęci wsparcia klubu. W sporcie liczy się nie tylko wynik na boisku, ale także duch walki i jedność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Bez niespodzianki w Ergo Arenie. Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:1

W niedzielnym meczu (24 lutego) 23. kolejki PlusLigi siatkarze...

Kolejna przegrana Ślepska Malow Suwałki. Tym razem w Lubinie

W rozegranym w poniedziałkowy wieczór (12 lutego) meczu 21....

Ślepsk Malow na łopatkach – w starciu z Barkomem 0:3

Rewanżowy mecz dwudziestej kolejki nie przyniósł kibicom biało-niebieskich radości....

Porażka z outsiderem. Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałk 3:1

W rozegranym w poniedziałkowy wieczór (29 stycznia) meczu 19....