Reklama

Zapisz dziecko do Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności

Data:

- Reklama -

Jest w Suwałkach miejsce, w którym edukacja i nauka nabierają zupełnie nowego wymiaru. To propozycja dla grup szkolnych i przedszkolnych (dzieci w wieku od szóstego roku życia), która pozwala na rozwijanie wyobraźni i zdobywanie wiedzy w fascynujący sposób. SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, prowadzona przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, ogłasza nabór.

SOWA to niezwykłe centrum nauki, nowoczesne serce edukacji i rozwoju intelektualnego w Suwałkach. Znajduje się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód, przy ul. Innowacyjnej 1, na I piętrze. To miejsce, gdzie nauka staje się zabawą, a eksperymenty – codziennością.

Strefę tworzy 15 fascynujących eksponatów, które zostały zaprojektowane i zbudowane przez zespół Centrum Nauki Kopernik. To prawdziwa uczelnia nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy mogą poznać i zrozumieć zasady fizyki, techniki, geografii, matematyki i wielu innych dziedzin.

Jeśli jesteś nauczycielem lub opiekunem grupy szkolnej lub przedszkolnej i chcesz zapewnić swoim podopiecznym niezapomniane doświadczenia związane z nauką, SOWA Suwałki to idealne miejsce. Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników i prowadzone w formie interaktywnych eksperymentów, które zachęcają dzieci do odkrywania i uczenia się poprzez zabawę.

Zapisy na zajęcia w SOWA Suwałki są niezwykle proste. Wystarczy wypełnić specjalny formularz. Grupa może liczyć maksymalnie 26 osób, a czas trwania zajęć wynosi 2 godziny.

Zajęcia w SOWA odbywają się od wtorku do piątku o godzinach 9.00, 11.30 i 14.00. Szczegóły dotyczące cen znajdują się w cenniku dostępnym TUTAJ. Warto również dodać, że na każdą grupę przypada jeden opiekun, który ma wstęp wolny.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, z zespołem SOWA możesz się skontaktować pod numerem telefonu: 572 920 432 lub za pośrednictwem e-maila: sowa@bpsuwalki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Krzysztof Bosak w Suwałkach: Konfederacja głosem kontra-establishmentu?

Do wyborów pozostało 17 dni. W środę, 27 września...

Po koncercie TVP – wydeptana trawa i ukruszone krawężniki

Po koncercie "Razem dla bezpiecznych granic" transmitowanym przez TVP,...

Kiedy tężnia?

W kwietniu informowaliśmy o tym, że Suwałki zyskają kolejną...

Rail Baltica: pierwsze pociągi pojadą nowym mostem nad Narwią

Gotowy są nowe mosty kolejowe nad Narwią w Uhowie....