Reklama

Hulajnogi za udział w kursie

Data:

- Reklama -

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz piąty organizuje konkurs e-learningowy skierowany do dzieci rolników. Wydarzenie to stanowi znakomitą okazję, by edukować i nagradzać młode pokolenie, jednocześnie propagując ideę bezpieczeństwa na wsi.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, dzieci muszą podjąć kilka kroków:

  1. Zrealizować kurs e-learningowy: Dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pl, kurs „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” przybliża uczestnikom zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych i uczy ich, jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Kurs jest dostosowany do wieku dzieci i jest interesujący oraz pouczający.
  2. Pobrać certyfikat ukończenia kursu: Po pomyślnym zakończeniu kursu, dane dziecka wprowadza się do systemu komputerowego przed jego rozpoczęciem. Następnie można pobrać certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.
  3. Przesłać dokumenty do 6 listopada 2023 r.: Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy wraz z certyfikatem ukończenia kursu należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Nagrody i regulamin konkursu

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod adresem www.gov.pl/krus, w zakładce „Konkursy i patronaty”. Konieczne jest dokładne zapoznanie się z regulaminem przed przystąpieniem do konkursu, aby zapewnić sobie zgodność z zasadami i uczciwy przebieg rywalizacji.

Warto dodać, że szkolenie w formie e-learningowej to nowoczesne narzędzie, które przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. To ważna inicjatywa, która może pomóc w zapobieganiu niebezpiecznym sytuacjom i wypadkom, które mogą się wydarzyć na terenie gospodarstw rolnych.

Wśród tych, którzy ukończą kurs i przekażą swoje zgłoszenia, zostanie rozlosowanych 50 hulajnóg. To nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także sposób na promocję zdrowego stylu życia i zachętę do nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W lutym zasiłek opiekuńczy z KRUS-u

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od dnia 1...