Reklama

Maja Krzyżewska – od Szeszupki do wielkiej sceny Eurowizji Junior 2023. Tak brzmi oficjalna wersja jej piosenki

Data:

- Reklama -

Maja Krzyżewska, która nazywa siebie „Mają z końca świata”, pochodzi z malutkiej wioski Szeszupka na Suwalszczyźnie, gdzie mieszka mniej więcej tyle samo osób co uczestników Eurowizji Junior 2023!

W tym roku młoda piosenkarka wzięła udział w programie „The Voice Kids” w Polsce i została wybrana do drużyny Cleo, która reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku z utworem „My Słowianie”.

Po tej przygodzie Maja wzięła udział w polskim przesiewowym show Eurowizji Junior o nazwie „Szansa na Sukces”, które wygrała.

Oprócz śpiewania, Maja pasjonuje się tańcem.

France Télévisions ujawniło więcej szczegółów na temat Konkursu Piosenki Junior Eurovision, który odbędzie się w Palais Nikaïa w Nicei. Spodziewa się, że na Wielkim Finale we Francji weźmie udział aż 5000 widzów. Francja zdobyła zwycięstwo w latach 2020 i 2022, dzięki Valentinie i Lissandro.

Ceremonia Otwarcia odbędzie się w poniedziałek, 20 listopada w pięknym Hotelu Negresco. Wydarzenie będzie transmitowane przez France 4 oraz oficjalny kanał Junior Eurovision na YouTube, gdy 16 młodych artystów pojawi się na czerwonym dywanie na słynnym Promenade des Anglais. Po gali uczestnicy przystąpią do przygotowań do Wielkiego Finału, który odbędzie się w niedzielę, 26 listopada.

Gospodarzami programu będą Olivier Minne i Laury Thilleman.

France Télévisions ujawniło także szczegółowe wizualizacje sceny Eurowizji Junior o długości 30 metrów, z ekranem o wysokości 12 metrów w kształcie skrzydeł, odzwierciedlającym pragnienie lotu, tworzenia i wyobraźni.

W niedzielę, 26 listopada 2023 roku o godzinie 16:00 zaprezentują się na niej przedstawiciele 16 krajów uczestniczących w konkursie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Maja Krzyżewska wystąpi podczas eventu „Zadbaj o siebie na wiosnę”

Już w najbliższą środę, 20 marca w Parku Naukowo-Technologicznym...

Eurowizja Junior: Maja Krzyżewska już po pierwszej próbie (zobacz zdjęcia)

Wielka przygoda wokalistki z Suwalszczyzny już trwa. Maja Krzyżewska...

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2023: Suwalczanka w finale

Maja Krzyżewska, młoda utalentowana wokalistka z Suwałk, podopieczna Emila...