Reklama

SUWER-y nadal na ulicach Suwałk

Data:

- Reklama -

Z SUWER-a, popularnego systemu roweru miejskiego, nadal będzie można korzystać w nowym sezonie. System czeka jednak kilka zmian, które mają ułatwić jego użytkowania oraz wydłużyć możliwość wypożyczania pojazdów.

W latach 2024 i 2025, sezon rowerowy rozpocznie się już 21 marca, obejmując coraz cieplejsze dni wiosenne, a zakończy się 31 październik. To zauważalna zmiana w porównaniu do poprzednich lat, w których rowery były dostępne w terminie od 1 kwietnia do 24 października.

Jednym z dodatków do SUWER-a jest wprowadzenie fotelików dziecięcych (dołączonych do 15 tradycyjnych rowerów w systemie). Te rowery będą odpowiednio oznakowane zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej systemu, umożliwiając rodzicom roweru z tym udogodnieniem.

Planowana jest również rozbudowa infrastruktury. Miasto Suwałki, korzystając z projektów dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych w ramach perspektywy finansowej 2021-2027, planuje zwiększyć liczbę stacji SUWER-a w mieście.

Dzięki kontynuacji współpracy z dotychczasowym operatorem systemu, użytkownicy mogą spodziewać się sprawdzonej jakości obsługi i utrzymania rowerów, co dodatkowo umocni pozycję SUWER-a jako chętnie wybieranego środka transportu publicznego w Suwałkach na lata 2024-2025.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

SUWER-em na Księżyc i z powrotem

Na ten moment miłośnicy rowerów miejskich wyczekiwali z niecierpliwością...

Trzeci sezon SUWER-a za nami. Rowery wypożyczono ponad 74 tys. razy

System Roweru Miejskiego w Suwałkach, znany jako SUWER, to...

Nowa era SUWER-a: Dłuższy sezon, więcej stacji i możliwości

SUWER zdobył serca mieszkańców Suwałk. Już wkrótce zacznie nowy...

SUWER popularną alternatywą dla auta. Kolejne kilometry pokonane

SUWER to innowacyjny system roweru miejskiego w Suwałkach, który...