Reklama

Justyna Regucka gotowa na Paraolimpiadę w Paryżu

Data:

- Reklama -

Prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, uhonorował Justynę Regucką, mieszkankę Suwałk i zawodniczkę Integracyjnego Klubu Sportowego „Herkules”, wręczając jej stypendium. To ważne wyróżnienie dla utalentowanej kajakarki, która dąży do udziału w Igrzyskach Paralimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Justyna Regucka, będąc aktywną członkinią Integracyjnego Klubu Sportowego „Herkules” w Suwałkach, została objęta cyklem przygotowań centralnych do Igrzysk Paralimpijskich. Jej determinacja i osiągnięcia sportowe zyskały uznanie, co zaowocowało przyznaniem stypendium przez Prezydenta Suwałk.

W minionym roku, Justyna Regucka osiągnęła znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. W Mistrzostwach Europy w Parakajakarstwie w Portugalii zdobyła trzecie miejsce w kategorii VL-3 200 m. Nie mniejszym osiągnięciem było XI miejsce w tej samej konkurencji podczas Mistrzostw Świata w Niemczech.

Obecnie Regucka zajmuje X miejsce w klasyfikacji światowej po udziale w zawodach w Niemczech. Jej umiejętności i wyniki wpisują ją w ścisłą czołówkę światowych zawodników w parakajakarstwie. Kluczowym momentem w jej karierze jest nadchodząca II Kwalifikacja Paralimpijska na Węgrzech, podczas której będzie miała szansę potwierdzić swoją kwalifikację do Igrzysk Paralimpijskich w Paryżu.

Dla Justyny Reguckiej, udział w paraolimpiadzie to nie tylko sportowe wydarzenie, ale również szansa na pokazanie determinacji, siły charakteru i zdolności przekraczania własnych granic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane