Reklama

Przed nami 6 runda Lotto Ekstraligi

Data:

- Reklama -

Już we wtorek, 12 marca o godz. 17.00 na suwalskie parkiety powróci Lotto Ekstraliga Badmintona. W 6 kolejce meczów Lotto Ekstraligi Badmintona SKB Litpol – Malow podejmie we własnej hali WWL Badminton Marcovię Marki.

Po 5 kolejkach spotkań SKB jest liderem tabeli, mając na koncie 15 punktów z bilansem meczów 5 wygranych, 0 porażek. Mecz pomiędzy SKB Litpol – Malow a WWL Badminton Marcovia Markami będzie transmitowany na kanałach Lotto Ekstraligi Badmintona w serwisie Youtube.

Znamy swojego przeciwnika z Marek. Jest to nowa ekipa w rozgrywkach Lotto Ekstraligi Badmintona, ale mająca na swoim koncie 2 zwycięstwa, ale też potrafiła postraszyć swoją dobrą grą obecnych Mistrzów Polski – ABRM Warszawę. Wiemy, że w takich meczach takie drużyny zrobią wszystko żeby wygrać dlatego my musimy zachować koncentrację do ostatniego meczu. Naszym planem jest wygrana tego meczu za 3 punkty. Przyjeżdżamy do Suwałk naszym najmocniejszym składem z wiarą i przekonaniem że jutro to my wyniesiemy z tego meczu pełną pulę punktów – mówi trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan.

Link do transmisji na żywo:
Kort 1: https://www.youtube.com/watch?v=Sk4heEe464w
Kort 2: https://www.youtube.com/watch?v=8xSBODQyWT0
Link do wyników: https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/teammatch.aspx?id=5D312B12-F169-45F4-91FB-EDD8E22E269F&match=40

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

SKB Litpol – Malow Suwałki Mistrzem Polski

W środę, 5 czerwca w podwarszawskim Józefosławiu została rozegrana...

Faza Playoff Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższą środę (5 czerwca o godzinie 9:00)...

Badminton na pograniczu

VIII Międzynarodowy Turniej Badmintona "Pogranicze 2024" im. Piotra Ołowia...

9 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższy wtorek (21 maja o godzinie 17:30...