Reklama

Świętuj Międzynarodowy Dzień Teatru z Teatrem Dramatycznym

Data:

- Reklama -

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza wszystkich miłośników teatru do wspólnego świętowania. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru instytucja przygotowała atrakcje skierowane do widzów.

W najbliższą środę, 27 marca, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na spotkanie z aktorami, którzy przejdą Rynkiem Kościuszki oraz ulicą Lipową, aby wraz z mieszkańcami celebrować tegoroczne święto teatru. Akcja rozpocznie się o godzinie 12.00. Instytucja obdaruje tych, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami czy historiami związanymi z wizytą w teatrze, drobnymi upominkami. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie miał okazję do rozmowy z bohaterami spektakli Teatru Dramatycznego, a także wspólnego zdjęcia.

Ponadto Teatr przygotował jeszcze jedną niespodziankę i kolejną możliwość spotkania z białostockimi aktorami. Tylko w środę, 27 marca, widzowie będą mogli kupić bilety w cenie 35 zł na spektakle: „Makbet” w reżyserii Grzegorza Suskiego oraz „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz. Promocja dotyczy przedstawień, które będą grane w weekend 20-21 kwietnia. Tańsze bilety będzie można kupić zarówno w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl, jak również w Kasie Teatru przy ulicy Suraskiej 1.

– Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przekazuję wszystkim twórcom i aktorom najserdeczniejsze życzenia – spełnienia artystycznego, nieprzerwanego zadowolenia, a pozostałym pracownikom instytucji teatralnych satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spełnienia nie tylko w życiu zawodowym, ale również osobistym. Ponadto wszystkim widzom – mnóstwa niezapomnianych chwil spędzonych w teatrze – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w niedzielę (24 marca) przed pokazem spektaklu „Chłopcy” w reżyserii Adama Biernackiego zostało odczytane specjalne orędzie przygotowane z okazji tego wyjątkowego święta. Autorem tegorocznej odezwy do ludzi teatru jest Jon Fosse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Trwają przygotowania do premiery „Szwagierek”

W Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku trwają...

Teatr Dramatyczny zagra w Armenii

Teatr Dramatyczny po raz kolejny zaprezentuje spektakl w Armenii....

W kalendarzu… Suwałki, Augustów, Olecko, Sejny

W tym tygodniu, z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru,...

Pod naszym patronatem: „Ja mam czas, ja poczekam” – Międzynarodowy Dzień Teatru

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza do...