Reklama

Szlachetna Paczka podsumowuje akcję z Rossmannem

Data:

- Reklama -

125 000 sprzedanych lizaków – to efekt wspólnej akcji Szlachetnej Paczki i Rossmanna. Każdy, kto od 1 do 14 lutego kupił specjalny lizak, wsparł najbardziej potrzebujące rodziny i osoby samotne, którymi opiekuje się Szlachetna Paczka. Przekazaliśmy im 250 tys. zł.

Pomaganie z Rossmannem jest słodkie – tak samo jak satysfakcja z robienia czegoś dobrego dla ludzi w potrzebie. Przekonali się o tym klienci drogerii Rossmann, którzy już ósmy rok z rzędu z chęcią zaangażowali się w akcję zakupu lizaków, wspierającą działanie Szlachetnej Paczki. W tym roku na rzecz inicjatywy przeznaczone zostanie ponad 250 tys. zł.

– Nasi klienci i pracownicy naszych drogerii lubią pomagać, nic więc dziwnego, że ta akcja od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Lizaki z każdym rokiem przybierają coraz bardziej ciekawe formy, są przez to wdzięcznym, niezobowiązującym upominkiem dla bliskiej osoby. A przy okazji mają ogromną moc pomagania – mówi Monika Gałązka, kierownik Cause Related Marketingu w firmie Rossmann SDP.

Szlachetna Paczka jest jednym z największych i najbardziej efektywnych programów społecznych w Polsce, który od ponad 20 lat skutecznie wspiera najbardziej potrzebujących. W ubiegłym roku program trafił z pomocą do 17 012 rodzin, a łączna wartość wsparcia wyniosła prawie 74 mln.

– Niesienie mądrej pomocy najbardziej potrzebującym nie byłoby możliwe bez partnerów takich jak Rossmann. Dlatego bardzo doceniamy, że po raz kolejny mogliśmy połączyć siły w słodkim pomaganiu. Dzięki zaangażowaniu firmy, klientów i pracowników wspólnie przyciągamy dobro, by Szlachetna Paczka mogła działać na jeszcze większą skalę. Dziękujemy!  – mówi Linda Czerner, Wicedyrektor ds. Strategicznych Projektów Biznesowych w Stowarzyszeniu WIOSNA, które organizuje Szlachetną Paczkę.

W tym roku każdy, kto włączył się w akcję „Pomaganie jest słodkie”, mógł wesprzeć także drugi, równie ważny cel charytatywny. Kupując lizaki i skanując aplikację Rossmann PL, klienci drogerii angażowali się równocześnie w inicjatywę „Pomagamy jak umiemy”, prowadzoną przez firmę Rossmann od 2017 r. Obecnym celem naszej flagowej akcji jest remont i rozbudowa Kliniki Neurologii Rozwojowej i Epileptologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Remont Kliniki pochłonie 15 mln zł, otwarcie rozbudowanej i wyremontowanej nowej placówki przewidziane jest na 2025r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wielki powrót Pikników z Czyściochami

Pikniki z Czyściochami zapraszają małych odkrywców do niezwykłej przygody,...

Weekend z darmową dostawą na produkty pielęgnacyjne

Okazjom nie ma końca! W weekend 27-28 maja odbędzie...

Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją i zdobądź atrakcyjny rabat na zakupy

W tym roku po raz pierwszy każdy, będąc w...

Cztery dni darmowych dostaw na zakupy w drogerii internetowej i poprzez aplikację Rossmann PL

Łowcy okazji zacierają ręce. Klientom, którzy zrobią zakupy w...