Reklama

Zmiany w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki

Data:

- Reklama -

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu szkoleniowego Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2024/2025. Obaj członkowie zespołu kierującego poczynaniami drużyny dołączyli do klubu przed siedmioma laty i dbali o odpowiednie przygotowanie fizyczno-motoryczne zawodników – kolejno w TAURON 1. Lidze, a następnie w PlusLidze.

„Andrzej i Damian stanowili trzon naszego sztabu w ostatnich siedmiu sezonach, zarówno w PlusLidze, jak i w Tauron 1. Lidze. To ludzie, którzy rozwijali się wspólnie z klubem i pokonywali z nim kolejne szczeble. Dziękujemy im za zaangażowanie i wszystkie wspólne chwile. Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Życzymy Andrzejowi i Damianowi powodzenia w dalszej karierze zawodowej.” – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Sylwetka Andrzeja Sawickiego:

Andrzej Sawicki przygotowywał fizycznie biało-niebieskich przez ostatnich 7 sezonów. Na co dzień spełnia się w roli męża, ojca i nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach. Ceni sobie zdrowy styl życia. Lubi grę na konsoli. Znany z pozytywnej energii. Dobry duch zespołu, mocno zaangażowany w doping w czasie ligowych meczów.

Sylwetka Damiana Słabińskiego:

Damian Słabiński, podobnie jak Sawicki, spędził w biało-niebieskiej szatni 7 sezonów. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, filia w Białej Podlaskiej. W 2021 roku brał udział w odbywającym się wówczas w Spale zgrupowaniu reprezentacji Polski, które miało na celu przygotowanie polskich siatkarzy do Ligi Narodów. Współtworzy bloga „jestfizjo.pl” na którym przybliża zakamarki świata fizjoterapii i pomaga czytelnikom w dojściu do pełnej sprawności fizycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

30. Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Chłopców Kinder+Sport

Kolejny Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce...

30. Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Dziewcząt Kinder+Sport

Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im....

Zmiany w Ślepsku. Ci zawodnicy nie zagrają już w barwach drużyny

Arkadiusz Żakieta, Ernest Kaciczak, Łukasz Rudzewicz, Maksim Buculjević, Paweł...

Biało-niebiescy ostatecznie na jedenastym miejscu! Ślepsk Malow wygrał w Wieluniu 3:1

Miały być przynajmniej dwa sety, a udało się wygrać...