A w tenisie bez zmian

Data:

4 sierpnia w Suwałkach odbył się III turniej Grand Prix tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Suwałk w kategorii Open. W finale zmierzyli się suwalczanie Robert Usarek i Adam Cąkała. Zwycięzcą został dotychczasowy triumfator rozgrywek – Robert Usarek.

W meczu o 3. miejsce Dariusz Karniej pokonał Bogdana Frydrycha. Turniej został sklasyfikowany w ogólnopolskim programie ATP.

Dzień później w Olecku rozegrano XIV turniej tenisa ziemnego o wielki tort cukierni Jana Staniszewskiego. W kategorii Open wystartowali suwalczanie Robert Usarek i Jarosław Skórka. Ten pierwszy zawodnik wygrał wszystkie swoje mecze, w finale pokonując ełczanina Jakuba Osowskiego. Skórka zajął IV miejsce.

Kolejny turniej w kategorii Open odbędzie się 11.08.2012. Zapisy pod nr tel. 509 094 653.