Wybieg sobie, ulica sobie? Pokaz mody jesień – zima 2012 ujawni trendy

0
38
Wybieg sobie, ulica sobie? Pokaz mody jesień – zima 2012 ujawni trendy Niebywałe Suwałki

Lakierowana skóra, ćwieki, czerń, a może burgund, słodkie lata 50., retro lub nieśmiertelna klasyka? Od dawna wiadomo, że to, co proponują projektanci przechodzi ostrą weryfikację – magazynów mody, szafiarek, trendsetterek, a wreszcie klientek. Co w sezonie jesienno-zimowym szykuje Suwałki Plaza? Warto sprawdzić już w tę sobotę.

Dostojny i stylowy burgund ma podobno w tym sezonie podbić serca i portfele modystek. Odcień wina na pewno pojawi się w prezentowanych kolekcjach sklepów sieciowych, wszak można było zobaczyć go podczas jesienno-zimowych pokazów Miu Miu, McQ czy Marca Jacobsa.

Szyk, trendy, retro i klasyka to hasła przewodnie stylu na tę porę roku. Militarny sznyt, męski charakter strojów dla pań, a wszystko to zestawione z baskinką, z dodatkiem pastelowej kolorystyki. Jak się w tym wszystkim połapać? Zgodnie z filozofią marki Big Star – trzeba być sobą. W sobotę – 29 września od godz. 17.00 będzie też można sprawdzić, co proponują w tym sezonie: Smyk, Martes Sport, KappAhl, 4lejdis, Centro, 4F, Camaieu oraz Leopardi.

Na scenie oprócz modelek i modeli pojawią się tancerze hip hiopowi pracujący z Robertem Śliżewskim, a także Jacek Mejer, znany szerszej publiczności jako MEZO. W programie wieczoru przewidziano także konkursy dla publiczności oraz pokazy iluzjonistyczne.

Więcej w naszym kalendarzu: POKAZ MODY JESIEŃ – ZIMA 2012

Fot. www.freedigitalphotos.net

Partnerem pokazu mody jest portal “Niebywałe Suwałki”.

Dodaj komentarz