Sukcesy pięściarzy

Data:

Turniej Bokserski, Suwalki, Hala OSiR, 3 czerwca 2012Tytuły mistrzów i wicemistrzów województwa podlaskiego wywalczyli pięściarze OSiR-u Suwałki. Mistrzostwa okręgu kadetów i kadetek oraz eliminacje do mistrzostw Polski juniorów odbyły się w Piątnicy. W imprezie wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z sześciu klubów: Cristal Białystok, Hetman Białystok, BKB Boxing Prodaction Białystok, Boxing Sokółka, Tiger Łomża i OSiR Suwałki.

W kategorii kadetek mistrzyniami województwa podlaskiego zostały Magdalena Dembowska – 46 kg i Patrycja Malinowska – 70 kg. W rywalizacji juniorek złoto zdobyła Elwira Wysocka – 54 kg, a srebro Dominika Bliniewska – 75 kg. Natomiast najlepszy wśród kadetów w wadze 60 kg był Adrian Jachimowicz, a prawo startu w Mistrzostwach Polski juniorów wywalczył w wadze 81 kg Karol Cukrowski. Wszyscy reprezentują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Ich trenerem jest Paweł Pasiak, który od niedawna prowadzi kobiecą kadrę Polski w boksie.

Źródło: OSiR Suwałki