Szachy w „siódemce”

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 7 w szachach już za nami. W sobotnich zawodach (23.03) gościnnie udział w ciągu 7 rund.

Mistrzynią szkoły została uczennica klasy IV A, kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski – Michalina Rudzińska. Tuż za nią na szachowym podium uplasowali się: Sebastian Rudziński kl. II A, Julita Bednarska kl. III C, Paweł Czarniecki kl. II D oraz Hubert Ćwikowski kl. IV A.

Nie mniej emocjonujące okazały się rozgrywki przedszkolaków. W tej grupie najlepsi okazali się: Patryk Bosiacki z Przedszkola nr 10, Paweł Potaczek ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz uczeń tej samej szkoły – Paweł Bednarski. W grupie dziewcząt zwyciężyły: Ania Czarniecka z Przedszkola nr 7, Wiktoria Waszkiewicz z Przedszkola nr 1 oraz Julia Radziszewska z Przedszkola nr 10.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami. Wszyscy otrzymali dyplomy, nagrody i upominki. Sponsorzy turnieju: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Sklep Sportowy „STYNKA” DH Alfa.