Sukces sportowców

Data:

Kolejny sukces uczniów piłkarskich klas sportowych z Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach. Po złotym medalu wywalczonym w Voru (Estonia) i brązowym w Mistrzostwach SZS w Futsalu, w dniu 26 maja młodzi zawodnicy zdobyli srebrny medal w Finale Wojewódzkim Turnieju Coca – Cola Cup.

Do rywalizacji zgłosiło się 110 zespołów męskich. W rozgrywanym w Białymstoku finale wysępiło 16 najlepszych reprezentacji gimnazjów wyłonionych w drodze eliminacji.

Zawodnicy Gimnazjum nr 7 zremisowali w grupie 1:1 z Gimnazjum nr 1 Z Suwałk, 0:0 z Publicznym Gimnazjum nr 15 z Białegostoku i wygrali 2:1 z Publicznym Gimnazjum nr 2 z Siemiatycz. W ćwierćfinale pokonali PG1 Siemiatycze 2:1, a w półfinale po rzutach karnych MG1 Zambrów.

W ścisłym finale ponownie spotkali się z PG 15 Białystok (klasa sportowa MOSP Jagiellonia) przegrywając 2:0.