Reklama

Eltechbiur bowlingowym mistrzem

Data:

- Reklama -
Fot. Organizatorzy.
Fot. Organizatorzy.

V edycja Fantasy Park Bowling League dobiegła końca. Na podium stanęli: Drewtark Sejny, Oil Transfer Development i przy dźwiękach „We are the champions”, gromkich brawach i powodzi konfetti – zwycięzca Eltechbiur.

Autor: Łukasz Kardel

– Do zabawy zaprosiliśmy wszystkie trzynaście zespołów oraz Drużynę Prezydenta Suwałk, którą poprowadził dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji – Waldemar Borysewicz. Pierwsza runda eliminacyjna wyłoniła ośmiu ćwierćfinalistów, którzy uzyskali najwyższe wyniki eliminacji – informuje Łukasz Kardel. Zanim zespoły przystąpiły do dalszych zmagań, odbyło się podsumowanie Ligi Bowlingowej i wielkie fetowanie triumfatorów Fantasy Park Bowling League. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary i dyplomy, a najlepsi nagrody.

Wyróżnienia indywidualne oraz bony upominkowe do Centrum Rehabilitacji Melius otrzymały panie Lilla Frydrych i Paulina Skrętek – za najwyższe średnie punktowe. Wśród panów najlepsi okazali się: Dariusz Chalecki i Wojtek Górski, którzy od firmy Oil Transfer Development dostali bony na paliwo. Wojciech Górski z rąk Janusza Andruczyka otrzymał również karnet do ośrodka narciarskiego WOSiR „Szelment” – była to nagroda za najwyższy wynik indywidualny – 243 punkty. Największe jednak poruszenie wywołała nagroda za najlepszy doping, którą otrzymała ekipa Stylu Kuchnie. Zawodnicy w swoim „stylu” podziękowali za wyróżnienie – częstując wszystkich szampanem.

Po nagrodach indywidualnych przyszedł czas na najlepsze ekipy: Drewtark Sejny, Oil Transfer Development oraz lidera – drużyny Eltechbiur.

Po wielkich emocjach, do dalszej rywalizacji o Puchar Ligi powróciły ćwierćfinałowe, już dwuosobowe ekipy. Do półfinału po zaciętych bojach awansował: Eltechbiur, który zmierzył się z Sudowią oraz Animex, który spotkał się z Pensjonatem Poniatowski. – W wielkim finale zobaczyliśmy zawodników Eltechbiuru i Pensjonatu Poniatowski, którzy pokonali swoich półfinałowych rywali – dodaje Kardel. Finał rozegrany został systemem crossline, w którym lepiej czuli się zawodnicy triumfatora Ligi Bowlingowej. Pokonali oni rywali 347:259 i zdobyli Puchar Ligi oraz nagrody ufundowane przez firmę Magda Okna.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zastępca prezydenta przechodzi do PWiK-u

Łukasz Kurzyna, zastępca prezydenta Suwałk złożył rezygnację z pełnionej...

Udany wyjazd do Iławy. Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki 2:3

W poniedziałek (28 listopada) w Iławie odbyły się tak...

Magdalena Wołowska-Rusińska laureatką nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego

Magdalena Wołowska-Rusińska, kierownik Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach...

Co z energią? Przetarg czy negocjacje?

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, Miastu nie udało się...
%d bloggers like this: