Kolejne sukcesy SUKSS

0
87

SUKSSW sobotę, 11 kwietnia do Sokółki przyjechały najlepsze zespoły z województwa podlaskiego, by rozegrać tam towarzyszki Turniej o Puchar Burmistrza Sokółki w mini piłce siatkowej ,,dwójek” i ,,trójek” chłopców.

Źródło: Bartosz Jasiński

W rozgrywkach wystartowało 36 zespołów z Białegostoku, Białowieży, Moniek, Suwałk i Sokółki. Rozegrano 120 meczów, zawodnicy SUKSS Suwałki, a zarazem uczniowie IV i V klasy Szkoły Podstawowej nr 10 o profilu piłka siatkowa, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Wśród pierwszych dziesięciu sklasyfikowanych zespołów w dwójkach znalazły się cztery pary z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, natomiast ,,dwójka” w składzie Patryk Ostaszewski i Oliwier Jurkun została zwycięzcami turnieju. Natomiast w trójkach suwalscy zawodnicy spisali się jeszcze lepiej, zajmując cztery pierwsze miejsca.

Zwyciężyła drużyna w składzie: Adrian Andruszkiewicz, Patryk Harackiewicz, Łukasz Jurewicz i Jakub Meller. Trenerami złotych medalistów są Bartosz Jasiński, Artur Łabacz i Kamil Skrzypkowski.

Leave a Reply