Stand-up: Rafał Pacześ i Łukasz Lodkowski

0
1459

Znani suwalskiej publiczności z programu „Stand-up Time” Rafał Pacześ i Łukasz Lodkowski wystąpili w niedzielę, 13 listopada „Na Starówce”. Kolejną odsłonę stand-upu w Suwałkach zdominowały przypadki z życia wzięte.

Lokal „Na Starówce” staje się stałą sceną stand-upu w wydaniu ogólnopolskim. Występują w nim najbardziej znani polscy stand-uperzy. W tym właśnie miejscu w ostatnią niedzielę Rafał Pacześ opowiadał o polskim morzu i wyprawie w sztormiakach na lody, o sztuczkach Don Vasyla i Krzysztofa Krawczyka, a także o locie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i połączeniu whisky z pierogami.

Po „najporządniejszym w kamienicy, niedoszłym prawniku”, który wracając do domu, już na klatce ćwiczy dykcję, wystąpił Łukasz Lodkowski, który wspomniał m.in. o „sławie” stand-upera i autografach, o mamusi i wychowaniu oraz „prehistorycznych” latach szkolnych.

Patronat nad programami stand-up sprawuje portal „Niebywałe Suwałki”. Zaglądajcie na stronę, zwykle rozdajemy zaproszenia na kolejne odsłony programów „Na Starówce”.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

Leave a Reply