Ponowne otwarcie Cinema Lumiere już w czwartek, 27 maja. Przedpremierowo będzie można obejrzeć dwa oscarowe tytuły – „Minari” i „Na rauszu”. Powraca też nagrodzony trzema statuetkami Amerykańskiej Akademii Filmowej, w tym  tej – dla Najlepszego Filmu – „Nomadland” z Frances McDormand.

Od 27 maja Cinema Lumiere w Suwałkach zaprasza również na niezwykłą animację „Co w duszy gra” wytwórni Disney/Pixar (2 Oscary), oraz komedię/familijny „Psy i koty 3: Łapa w łapę” – oba tytuły oczywiście w polskiej wersji językowej. Od czwartku pojawi się również „Wolka” z Olgą Bołądź i Erykiem Lubosem.

Filmy „Minari” oraz „Na rauszu” z Madsem Mikkelsenem – produkcja nagrodzona Oscarem dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego zostaną zaprezentowane w cyklu „Kino konesera” pod naszym patronatem.

W naszym konkursie można wygrać po 2 pojedyncze bilety na filmy: NOMADLAND  oraz NA RAUSZU. Wystarczy do poniedziałku, 24 maja do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedzi na pytania konkursowe (odpowiednio dotyczące fimów): 1) film NOMADLAND: Chloé Zhao jest jedną z dwóch kobiet, które otrzymały Oscary dla Najlepszego Reżysera. Która reżyser otrzymała tę statuetkę jako pierwsza w historii nagrody i za jaki film? 2) NA RAUSZU: Mads Mikkelsen był brany pod uwagę jako odtwórca głównej roli w filmie z uniwersum Marvela. Jakiej? Zwycięzców wylosujemy.

Bilety na NOMADLAND wygrywają: Beata Żylińska i Grażyna Balczeniuk.

Bilety na NA RAUSZU wygrywają: Małgorzata Czerucka i Oliwia Iwanowska.

Mads Mikkelsen w „Kinie konesera”

Od piątku 28 maja kino prezentuje premiery: dla młodszych widzów – komedia animowana wytwórni DreamWorks – „Krudowie 2: Nowa era” oraz najnowsza propozycja Disneya – film familijny/przygodowy „Cruella” z Emmą Stone w roli głównej (oba tytuły w polskiej wersji językowej). Kolejnymi propozycjami będą: komedia „Druga połowa” z Cezarym Pazurą i Maciejem Musiałem, ale i wspomniany wcześniej zdobywca 3 Oscarów (dla najlepszego filmu, najlepszej aktorki i najlepszej reżyser) – „Nomadland” oraz kultowy – widowiskowy film z gatunku kina akcji/fantasy – „Mortal Kombat”.

Świetny „Nomadland” tylko w piątek w kinie

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się również początek czerwca. Od piątku 4 czerwca kolejna animacja – „Skąd się biorą sny” w polskiej wersji językowej, thriller/akcji „Jeden gniewny człowiek” (reż. Guy Ritchie, w roli głównej Jason Statham), widowiskowa „Godzilla vs Kong” oraz horror „Obecność 3: Na rozkaz diabła”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj