Reklama

Podopieczni SUKSS Suwałki trenują z biało-niebieskimi

Data:

- Reklama -

Kacper Taudul, Mateusz Małyszko, Michał Jarmołowski oraz Oliwier Jurkun, podopieczni SUKSS Suwałki, rozpoczynają treningi ze Ślepskiem Malow Suwałki, przygotowującym się do sezonu 2022/2023 PlusLigi.

Młodzi siatkarze uczestniczą w zajęciach w ramach porozumienia mającego na celu rozwój piłki siatkowej w Suwałkach, a tym samym połączenie sił Ślepska Malow Suwałki oraz SUKSS Suwałki. Jednym z elementów porozumienia jest wsparcie merytoryczno-praktyczne suwalskiej młodzieży przez sztab szkoleniowy, który prowadzi klub w PlusLidze.

– Myślę, że dla tych chłopaków możliwość trenowania z zespołem rywalizującym w najwyższej klasie rozgrywkowej w polskiej siatkówce jest świetną sprawą i elementem mobilizującym do ciężkiej pracy. Jestem przekonany, że będą czerpać z tej współpracy wszystko to, co najlepsze. Młodzi adepci siatkówki mogą podpatrzeć nie tylko zachowanie starszych kolegów na boisku, ale również kultury pracy poza nim. Poprosiłem moich zawodników o objęcie uczestniczącej w zajęciach młodzieży szczególną opieką, jednak łatwo i lekko nie będzie. To będzie dla nich bardzo pracowity, ale owocny czas – mówi Dominik Kwapisiewicz, trener Ślepska Malow Suwałki.

Fot. Ślepsk Malow Suwałki

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Znamy plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023

Biało-niebiescy rozegrają kilka sparingów i wezmą udział minimum w...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli przygotowania do sezonu 2022/2023

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy do...

Umowa Ślepska Malow z Jakubem Ziobrowskim rozwiązana

Jakub Ziobrowski nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki...

Andreas Takvam zostaje w Ślepsku Malow Suwałki

Andreas Takvam, środkowy Ślepska Malow Suwałki, zostaje w klubie...
%d bloggers like this: