Reklama

Spotkanie konsultacyjne – II runda tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju

Data:

- Reklama -

Stowarzyszenie „Suwalsko – Sejneńska” Lokalna Grupa Działania zaprasza na drugą rundę spotkań konsultacyjnych w ramach tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na kolejny okres programowania. Obszar, który planujemy objąć nową strategią to powiaty suwalski (bez miasta Suwałki) i sejneński oraz gmina Nowinka z powiatu augustowskiego.

Lokalne Strategie Rozwoju to narzędzie dzięki któremu, z pomocą Lokalnej Grupy Działania, gminy nimi objęte i ich mieszkańcy będą mogli pozyskać dodatkowe środki finansowe na działania związane z rozwojem obszarów wiejskich. Na co te środki zostaną przeznaczone zależy głównie od Państwa – tylko zaangażowanie mieszkańców poszczególnych gmin pozwoli stworzyć nam Strategię odzwierciedlającą Państwa wizję rozwoju naszego regionu i odpowiadającą na jak największą ilość potrzeb. Aby było to możliwe niezbędne jest Państwa zaangażowanie w proces tworzenia Strategii – spotkanie na które zapraszamy jest pierwszym ale na pewno nie ostatnim w drodze do stworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju stworzonej na miarę Państwa marzeń i potrzeb.

Plan spotkania:

1) Prezentacja wyników badania ankietowego na temat potrzeb rozwojowych

2) moderowane warsztaty na temat możliwych kierunków działań w odniesieniu do analizy SWOT w korelacji do możliwych działań w ramach RLKS

3) Wypracowanie wstępnych celów, przedsięwzięć i wartości wskaźników produktu

3) Identyfikacja grup docelowych w tym grup w gorszej sytuacji dla poszczególnych celów LSR

W ramach tej rundy w każdej z gmin objętych wnioskiem odbędzie się minimum po jednym spotkaniu. Po jego zakończeniu jeszcze przez godzinę będzie można skorzystać z indywidualnych spotkań konsultacyjnych. Jeżeli nie macie Państwo możliwości uczestnictwa w spotkaniu w Państwa gminie zapraszamy na inne spotkania w gminach ościennych. Aktualny terminarz spotkań znajduje się pod adresem:

http://www.su-se.pl/wsparcie-przygotowawcze/terminarz-spotkan-ii-tura.html#gsc.tab=0

Jeżeli nie możecie Państwo uczestniczyć w spotkaniach a jednak chcecie mieć wpływ na kształt nowej Strategii zapraszamy do skorzystania z Punktu Konsultacyjnego czynnego w biurach LGD w godzinach ich pracy lub wypełnienia ankiety elektronicznej znajdującej się pod adresem:

https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=8bc5f191&&b=3d3d10bb4&&c=7ed20944  

Serdecznie zapraszamy do aktywnego kształtowania rzeczywistości w której wszyscy żyjemy.

Wszystkie działania realizowane są z dofinasowaniem ze środków poddziałania 19.1 „Wsparcie przygotowawcze” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Spotkanie konsultacyjne – ogłoszenie

Stowarzyszenie „Suwalsko – Sejneńska” Lokalna Grupa Działania zaprasza organizacje...

Spotkanie konsultacyjne dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie „Suwalsko – Sejneńska” Lokalna Grupa Działania zaprasza wszystkich...

Spotkanie konsultacyjne – Lokalna Strategia Rozwoju

Stowarzyszenie „Suwalsko – Sejneńska” Lokalna Grupa Działania zaprasza na...

Powstaną kolejne boiska i siłownie pod chmurką

Miejsca do uprawiania sportu i rekreacji powstaną w Berżnikach...