Reklama

„Amsterdam” w październiku w Cinema Lumiere. Do wygrania bilety

Data:

- Reklama -

Od 14 października na ekranach kin – „Amsterdam”, najnowszy film Davida O. Russella, reżysera „Fightera”, „American Hustle”, „Poradnika pozytywnego myślenia”.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Główni bohaterowie to dwaj żołnierze (w tych rolach Christian Bale oraz John David Washington) i sanitariuszka (Margot Robbie) – trójka bliskich przyjaciół, która zostaje uwikłana w jedną z najbardziej szokujących i tajemniczych intryg w historii Stanów Zjednoczonych. Burt, Valerie i Harold nieoczekiwanie stają się podejrzanymi w sprawie o morderstwo senatora Billa Meekinsa.

Na ekranie plejada hollywoodzkich znakomitości: Chris Rock, Anya Taylor-Joy, Zoe Saldaña, Mike Myers, Michael Shannon, Rami Malek oraz Robert De Niro. Jak wpada na ekranie ta mieszkanka wybuchowa? Przekonamy się o tym za dwa tygodnie.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu AMSTERDAM w Cinema Lumiere w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 10 października do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl prawidłową odpowiedź na pytanie: Przy ilu filmach współpracowali David O. Russell i Christian Bale? Bilety wygrywają: Edyta Trzeciak i ewciaga@.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Już prawie rok rodzice otrzymuję wsparcie w wysokości do 12 tys. zł na dziecko

Za chwilę minie rok od momentu, gdy Zakład Ubezpieczeń...

Już w sobotę „Inwazja”

Kiedy znajdujesz się w obcej, choć przyjaznej krainie i...

Atak terrorystyczny na Areszt Śledczy w Suwałkach. Spokojnie, to tylko ćwiczenia

W czwartek, 1 grudnia przed Aresztem Śledczym w Suwałkach...

Figura, Musiałowski, Schuchardt, Żurawski na „Chrzcinach”, jakich jeszcze nie było. Wygraj bilety

Komedia obyczajowa "Chrzciny" w gwiazdorskiej obsadzie, w "Cinema Lumiere"...
%d bloggers like this: