Reklama

Suwałki rozgrzewają silniki: setki maszyn na ulicach miasta (dużo zdjęć)

Data:

- Reklama -

W sobotę, 29 kwietnia, w Suwałkach odbyło się uroczyste otwarcie sezonu motocyklowego. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło do miasta setki pasjonatów motocykli, którzy wzięli udział w paradzie ulicami miasta.

W ubiegłym roku w paradzie uczestniczyło ponad 700 pojazdów – w tym roku wzięło w niej udział na pewno nie mniej maszyn, na których jechali zarówno doświadczeni motocykliści, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na dwóch kołach. Nie zabrakło też organizatorów tego wydarzenia – „Gremium MC” z Suwałk.

Motocykliści zjechali się w Parku Konstytucji 3 Maja, gdzie można było podziwiać ich maszyny. Każdy motocykl prezentował się inaczej i wzbudzał zainteresowanie mieszkańców miasta. Były to zarówno klasyczne modele, jak i nowoczesne motocykle z najnowszymi technologiami.

Wieczorem uczestnicy imprezy spotkali się w Black Pub Komin, suwalskim klubie, w którym w tym sezonie jeszcze wielokrotnie odbywać się będą rozmaite wydarzenia. Wystarczy wspomnieć o koncercie Piotra Bukartyka – 14 maja o godz. 19.30 czy nadchodzącej, XVI edycji Suwałki Blues Festivalu („Komin” jest jednym z klubów goszczących wykonawców).

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda oraz Michał Chełmiński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wolność na dwóch kółkach: Sezon motocyklowy otwarty

W sobotę, 27 kwietnia 2024 roku, Suwałki przywitały sezon...

„Lupa” zagra w Kominie

Zapraszamy na niezapomniany wieczór muzycznych doznań w Black Pub...

„Koniec Świata” na scenie Black Pub Komin w Suwałkach

W sobotę, 11 listopada o godz. 20.00 miłośnicy muzyki...

Piotr Bukartyk wystąpił w Black Pub Komin

W niedzielny (14 maja) wieczór w suwalskim Black Pub...