Reklama

Korty tenisowe dostępne w aplikacji tenis 4U

Data:

- Reklama -

Aplikacja tenis4U.pl to pierwszy krok w kierunku rezerwacji internetowych, kolejne działania mają na celu udostępnienie mieszkańcom miasta możliwości rezerwacji hal sportowych. Ta innowacyjna aplikacja umożliwia wyszukiwanie kortów tenisowych w pobliżu aktualnej lokalizacji, sprawdzanie dostępnych nawierzchni i cen, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

Dzięki aplikacji tenis4U.pl uzyskasz dostęp do różnych funkcji, takich jak baza danych kortów tenisowych, możliwość dokonywania rezerwacji online zarówno jednorazowych, jak i stałych, informacje o turniejach i ligach tenisowych, statystyki oraz powiadomienia.

To nie wszystko – już od 1 czerwca będziesz mógł zarezerwować kort w dogodnym dla siebie terminie, korzystając z tej aplikacji. Warto zauważyć, że warunkiem dokonania rezerwacji jest uregulowanie płatności z góry za pomocą dedykowanego elektronicznego systemu.

Założenie konta w aplikacji jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Co więcej, aplikację tenis4U.pl można pobrać za darmo ze Sklepu Play lub App Store. To idealne rozwiązanie dla miłośników tenisa, którzy chcą cieszyć się swoją pasją bez zbędnych komplikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Jak wybrać karpia na Święta: Poradnik dla miłośników ryb

Święta to czas radości, tradycji i wyśmienitego jedzenia. W...

Czas na łyżwy

W Mikołajki, 6 grudnia otwarte zostało lodowisko miejskie przy...

Osyda wystąpi w Sejnach

Zespół Osyda zaprasza na swój koncert, który odbędzie się...