Reklama

Szybkie szkolenie z narciarstwa wodnego

Data:

- Reklama -

Miniona sobota była dniem pełnym radości i pasji, dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji Orły Sportu. Klub Sportowy UKS NA-WA, znany z promowania narciarstwa wodnego na Suwalszczyźnie, kolejny raz udowodnił, że zainteresowanie może przekształcić się w niesamowite możliwości. W organizowanym bezpłatnym szkoleniu uczestniczyli zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze wodni, którzy próbowali swoich sił na malowniczym jeziorze Szelment Wielki.

UKS NA-WA, klub mający swoją siedzibę w Suwałkach, od dłuższego czasu działa na rzecz rozwoju narciarstwa wodnego. Jednym z ich głównych celów jest umożliwienie młodym talentom rozwijania swojego potencjału sportowego, niezależnie od poziomu zaawansowania czy statusu materialnego. W minioną sobotę inicjatorzy działania spełnili tę misję, organizując kolejne darmowe szkolenie dla wszystkich zainteresowanych narciarstwem wodnym.

Szkolenie odbyło się na jeziorze Szelment Wielki, na wyciągu WOSiR Szelment. Instruktorzy z UKS NA-WA, posiadający wieloletnie doświadczenie w narciarstwie wodnym, prowadzili zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od osób początkujących aż do tych zaawansowanych. Dzięki temu zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę z narciarstwem wodnym, jak i ci, którzy chcieli doskonalić swoje umiejętności, mieli okazję do nauki i wspólnego spędzenia czasu na wodzie.

Jednak celem tego wydarzenia nie było tylko nauczanie technik narciarstwa wodnego. UKS NA-WA aktywnie promuje zdrowy styl życia i aktywność na świeżym powietrzu. Klub zachęca wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia, do uczestnictwa w sporcie.

Fot. źródło: UKS NA-WA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Za kilka dni startuje Sudovia Gravel

Czwarta edycja Sudovia Gravel, jednego z najlepszych szutrowych wyścigów...

500 rowerzystów na Suwalszczyźnie – już w maju czwarta edycja Sudovii Gravel

17 maja 2024 r. wystartuje Sudovia Gravel, nawiązując swoją...

Radna Sejmiku pyta o tajemniczą spółkę „Podlaski Fundusz Ekosystem Dolina Rolnicza 4.0”

W ostatnich dniach pojawiły się pytania i wątpliwości dotyczące...

W Szelmencie biegi na nartorolkach

Zaplanowane na ostatni weekend września (30.09-01.10.2023) emocjonujące zawody biegowe...