Reklama

Szybkie szkolenie z narciarstwa wodnego

Data:

- Reklama -

Miniona sobota była dniem pełnym radości i pasji, dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji Orły Sportu. Klub Sportowy UKS NA-WA, znany z promowania narciarstwa wodnego na Suwalszczyźnie, kolejny raz udowodnił, że zainteresowanie może przekształcić się w niesamowite możliwości. W organizowanym bezpłatnym szkoleniu uczestniczyli zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze wodni, którzy próbowali swoich sił na malowniczym jeziorze Szelment Wielki.

UKS NA-WA, klub mający swoją siedzibę w Suwałkach, od dłuższego czasu działa na rzecz rozwoju narciarstwa wodnego. Jednym z ich głównych celów jest umożliwienie młodym talentom rozwijania swojego potencjału sportowego, niezależnie od poziomu zaawansowania czy statusu materialnego. W minioną sobotę inicjatorzy działania spełnili tę misję, organizując kolejne darmowe szkolenie dla wszystkich zainteresowanych narciarstwem wodnym.

Szkolenie odbyło się na jeziorze Szelment Wielki, na wyciągu WOSiR Szelment. Instruktorzy z UKS NA-WA, posiadający wieloletnie doświadczenie w narciarstwie wodnym, prowadzili zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od osób początkujących aż do tych zaawansowanych. Dzięki temu zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę z narciarstwem wodnym, jak i ci, którzy chcieli doskonalić swoje umiejętności, mieli okazję do nauki i wspólnego spędzenia czasu na wodzie.

Jednak celem tego wydarzenia nie było tylko nauczanie technik narciarstwa wodnego. UKS NA-WA aktywnie promuje zdrowy styl życia i aktywność na świeżym powietrzu. Klub zachęca wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia, do uczestnictwa w sporcie.

Fot. źródło: UKS NA-WA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W Szelmencie biegi na nartorolkach

Zaplanowane na ostatni weekend września (30.09-01.10.2023) emocjonujące zawody biegowe...

Najlepsi szkolili się pod okiem Medalistów Mistrzostw Europy oraz Świata w Narciarstwie Wodnym

Szkolenie z narciarstwa wodnego to nie tylko ekscytująca przygoda,...

Adam Małysz w Alei Olimpijczyków i Mistrzów Sportu w „Szelmencie”

W piątek, 8 września o godzinie 10:00 w Alei...