Reklama

Osyda wystąpi w Sejnach

Data:

- Reklama -

Zespół Osyda zaprasza na swój koncert, który odbędzie się 9 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 w Ośrodku Kultury w Sejnach.

Osyda to projekt, który narodził się we wrześniu 2022 roku z inicjatywy Michała Osydy (wokal i gitara) oraz Bartosza Zackiewicza, drugiego gitarzysty. To kontynuacja jednoosobowego projektu muzycznego Michała Osydy, którego utwory, takie jak „In nomine fati” czy „Grzesznik” (wykonany na zlecenie autora powieści grozy, Artura Urbanowicza, do książki o tym samym tytule), spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno wśród odbiorców, jak i regionalnych mediów.

Muzyka grupy Osyda to fascynujące połączenie nowoczesnego rocka z elektronicznymi wstawkami, podszytego duchem starej rock’n’rollowej szkoły. Już od pierwszych dźwięków można wyczuć tę nostalgię po tradycyjnym brzmieniu, które jednak zostaje odświeżone przez elektroniczne elementy. Wspaniałym uzupełnieniem tego muzycznego koktajlu jest charakterystyczny, lekko chropowaty głos frontmana, Michała Osydy. To wszystko dopełniają przemyślane, emocjonalne teksty, w których artysta opisuje swoje doświadczenia, z którymi może utożsamić się niemal każdy.

Aby wziąć udział w losowaniu zaproszenia dla 2 osób na koncert zespołu OSYDA w Sejnach, wystarczy do 7 grudnia do godz. 15.00 wysłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz hasłem: OSYDA w OK Sejny. Bilety wygrywa Krzysztof Kiersztyn.

Koncert zespołu Osyda w Sejnach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Juwenalia 2023 w obiektywie

Za nami pierwszy dzień juwenaliów, czyli wyjątkowego święta studentów...

Koncertowe suwalskie Juwenalia 2023 – foto

Z wiadomych powodów nastąpiła przerwa w organizacji juwenaliów. Co...

Jaćwingowie w Wigrach i inne atrakcje

Przed nami tydzień z muzyką - koncerty, w tym...

Motoemocje i muzyka

Zachęcamy do zapoznania się ze zbliżającymi się wydarzeniami -...