Reklama

Czy warto kupic telewizor na raty?

Data:

- Reklama -

W dzisiejszych czasach w zasadzie każdy konsument może skorzystać z zakupów w systemie ratalnym. Dogodne raty mają pozytywny wpływ na budżet gospodarstwa domowego. Wniosek kredytowy jak najbardziej można składać w sklepach internetowych. W artykule wyjaśniamy, czy warto kupić telewizor na raty online.

Materiał partnera.

1. Kto może złożyć wniosek kredytowy na dogodne raty online?

2. Kiedy ma sens ubezpieczenie kredytu?

3. Czy warto kupic telewizor na raty?

Na rynku jest wiele produktów RTV. Zakup telewizora nie jest zbyt prosty z uwagi na bogactwo ofert i zróżnicowanie cen. Sklepy online przy zakupie telewizora proponują rozłożenie płatności na atrakcyjne raty. Dzięki temu można kupić sprzęt RTV AGD  z wyższej półki cenowej bez martwienia się o swoje zasoby finansowe w danej chwili. Trzeba jednak mieć zdolność kredytową. Bardzo często konsumenci wybierają raty w sklepie https://kupujwratach.pl/na-raty/telewizory. Raty mają pozytywny wpływ na łączne wydatki miesięczne, zwłaszcza jeśli nie zawierają dodatkowych kosztów. W niektórych sklepach można skorzystać z zakupów z odroczoną płatnością, przy czym całość trzeba spłacić po 30 dniach. Jeśli nie będzie to możliwe, system dokona automatycznych naliczeń miesięcznych rat.

Kto może złożyć wniosek kredytowy na dogodne raty online?

O możliwość rozłożenia zakupów na raty może zapytać każda pełnoletnia osoba, która może wykazać się zdolnością kredytową. Na takową wpływ mają zarobki i wszelkie zobowiązania finansowe (kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, karta kredytowa, negatywne rekordy w historii kredytowej, ilość rat do spłacenia, opóźnienia w spłatach, wpis do rejestrów dotyczących dłużników). Z tego względu trzeba dbać o dane, jakie pojawiają się w BIK. Biuro Informacji Kredytowej to podstawowa baza sprawdzana przez wszystkie banki. Są banki, które podejmują decyzję kredytową na podstawie BIK, a inne mogą wymagać dodatkowo między innymi zaświadczenia o zarobkach. Niektóre kredyty mogą być udzielane na oświadczenie i na dowód osobisty. Na stronie sklepu internetowego można dowiedzieć się, w jaki sposób można uzyskać raty.

Kiedy ma sens ubezpieczenie kredytu?

Sprawa ubezpieczenia kredytu może zależeć od tego, czy taka opcja jest w ofercie sklepu. Trzeba pamiętać, że koszt ubezpieczenia może przyczynić się do zmiany wysokości rat. Ubezpieczenie nigdy nie jest za darmo. W praktyce najczęściej ubezpieczane są kredyty gotówkowe i hipoteczne. Ubezpieczenie zabezpiecza kredytobiorcę przed konsekwencjami mającymi związek z utratą pracy. Ubezpieczenie na wypadek zgonu osoby, która zaciągnęła kredyt, zwalnia spadkobierców z obowiązków spłaty kredytu. W każdym razie takie ubezpieczenie chroni przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Konieczne jest wcześniejsze się zapoznanie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, by wiedzieć, w jakich sytuacjach ubezpieczenie faktycznie zadziała.

Czy warto kupic telewizor na raty?

Polacy są bardzo przyzwyczajeni do kupowania na raty. Nie da się ukryć, że zdecydowanie prościej jest kupić telewizor na raty, niż odkładać na taki cel pieniądze. Kupowanie telewizora na raty jest przyjazne dla każdego portfela. Czasami można trafić na promocję typu raty 0%. Posiadacze pozytywnej historii kredytowej mogą wybrać dla siebie dowolny sprzęt RTV i spłacać go w wygodnych ratach. Raty dają możliwość zakupu telewizora dowolnej marki. Zakupy na raty cieszą się ogromną popularnością. Już teraz można mieć wymarzony telewizor. Jest to ogromna szansa na sprawną wymianę przestarzałego sprzętu RTV AGD na produkty energooszczędne i innowacyjne pod względem technologicznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Protest rolników przenosi się na granicę polsko-litewską

Z powodu planowanego protestu polskich rolników, którzy zamierzają zablokować...

Od marca wyższe również dodatki do emerytur i rent

Od 1 marca 2024 r. przeprowadzona zostanie waloryzacja emerytur...

Trwają przygotowania do premiery „Szwagierek”

W Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku trwają...

Zatrudnienie w Białymstoku – jak wybrać potencjalnego pracodawcę?

Decyzja dotycząca wyboru pracodawcy jest jednym z najpoważniejszych wyzwań...