Reklama

Rezerwat.IT: Spotkanie networkingowe programistów już za tydzień

Data:

- Reklama -

W dynamicznie rozwijającym się świecie informatyki istnieje potrzeba tworzenia przestrzeni, gdzie programiści mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wspólnie rozwijać lokalną społeczność IT. W odpowiedzi na tę potrzebę powstała inicjatywa Rezerwat.IT, której celem jest stworzenie miejsca spotkań dla programistów z Suwałk i okolic. Serdecznie zapraszamy na networkingowe spotkanie, które odbędzie się 21 lutego 2024 roku o godzinie 18.00 w Parku Naukowo–Technologicznym w Suwakach, przy ul. Innowacyjna 1.

Rezerwat.IT: Miejsce dla każdego programisty

Rezerwat.IT to wyjątkowe spotkania, które są organizowane przez programistów dla programistów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym entuzjastą kodowania, czy doświadczonym twórcą zaawansowanych projektów, Rezerwat.IT jest miejscem dla Ciebie. Celem organizatorów jest stworzenie atmosfery, w której każdy uczestnik będzie czuł się swobodnie, dzieląc się swoimi doświadczeniami, ostrzegając przed problemami i zachęcając do korzystania z różnych technologii. To także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, promocji osobistej czy firmy oraz dzielenia się wiedzą w kameralnej atmosferze.

Agenda spotkania: Merytoryczne prezentacje i networking – szczegóły w naszym kalendarzu

Spotkanie networkingowe programistów – Rezerwat.IT w Suwałkach

Udział bezpłatny: Rezerwat.IT dla rozwoju informatyki w regionie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a każdy uczestnik może skorzystać z bogatej oferty merytorycznej i możliwości nawiązania cennych kontaktów. Rezerwat.IT nie tylko wspiera indywidualny rozwój programistów, ale również stawia sobie za cel rozwój branży informatycznej w regionie suwalskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Włócznia Jaćwingów: Znamy laureatów – w tym gronie m.in. Mirka Krymska z SOK-u i Bank Spółdzielczy

Prestiżowe nagrody Włócznia Jaćwingów na przestrzeni lat zostały wręczone...

Ekonomia dzielenia się – open source zmienia biznes

Według danych portalu Stackoverflow przeciętny programista spędza około siedmiu...