Reklama

Stand-up na Dzień Kobiet

Data:

- Reklama -

Już 8 marca o godzinie 19:00 w Hotelu Loft w Suwałkach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – stand-up Filipa Puzyra. Organizatorzy zapraszają na wieczór pełen dobrego humoru i zapewniają, że to będzie niezapomniane świętowanie Dnia Kobiet.

W tym roku Hotel Loft 1898 zorganizuje coś specjalnego dla wszystkich mieszkanek Suwałk, ale także dla panów, którzy również zasługują na dobrą zabawę – a jakże! Stand-up to doskonały sposób na oderwanie się od codziennych trosk i spędzenie czasu w wesołym nastroju.

Filip Puzyr, znany ze swojego oryginalnego poczucia humoru, zapewni wieczór pełen śmiechu i absurdalnych opowieści. Mówiąc o swoim programie „OJ EJAJ”, Puzyr stwierdza, że to czas, aby zmierzyć się z galopującym postępem, a jednocześnie przykryć naszą codzienność grubą warstwą parmezanu niedorzeczności. Tematy poruszane przez komika obejmują sztuczną inteligencję, prawdziwe gołębie, trudne relacje Polaków z Policją oraz anegdoty związane z Dawidem Podsiadło.

Pytanie konkursowe: Czy wiesz, ile wyświetleń ma ostatni stand-up Filipa Puzyra na platformie Youtube? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@niebywalesuwalki.pl do 4 marca do godziny 10:00. Do wygrania jest zaproszenie dla 2 osób na stand-up Filipa Puzyra, który odbędzie się 8 marca o godzinie 19:00 w Hotelu Loft w Suwałkach. Nie przegap szansy na wieczór pełen śmiechu! Zaproszenie wygrywa: Emilia Wojsław.

Stand-up w hotelu Loft 1898 w Suwałkach z okazji Dnia Kobiet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Barwne spotkanie z litewskim folklorem – niedzielny koncert w SOK-u

Niedzielny (14 kwietnia), wieczorny występ zwieńczył warsztaty tradycyjnych pieśni...

Alicja Lutostańska i Tadeusz Izbicki na Wigrach. Zostali Honorowymi Członkami Augustowsko-Suwalskiego Towarzystwa Naukowego

Trzecie spotkanie pod hasłem "Zasłużeni dla Wigier", miało miejsce...

Pierwsza przegrana Wigier z sezonie. Remis Lidera

Tak się złożyło, że w 23 kolejce IV ligi...

Gdzie do sanatoriów jeżdżą dzieci?

Leczenie uzdrowiskowe jest kontynuacją leczenia, które rozpoczęło się w...