Reklama

„Szybka akcja” w Rossmannie. Wybierz „Chcę to!” i zgarnij voucher

Data:

- Reklama -

Łowcy okazji na start. Rusza „Szybka akcja” w Rossmannie. Od 6 marca, w każdą środę, fani promocji, będą mogli zdobyć vouchery na ulubione produkty w aplikacji Rossmann PL. Co tydzień od godz. 18, do zgarnięcia inny artykuł w promocyjnej cenie. Liczba voucherów limitowana. Zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy.

Odrobina frajdy w środku tygodnia? Nadchodzi „Szybka akcja” w Rossmannie. Sprawdź swój refleks i zgarnij voucher na ulubione produkty. „Szybka akcja” zdobyła serca klientów Rossmanna, dlatego powraca w niezmienionej formule. W każdą środę do zdobycia vouchery na bestsellery i absolutne perełki z oferty Rossmanna. Co tydzień rabat na inny produkt. Jak je zdobyć?

„Szybka akcja” jest kierowana do członków Klubu Rossmann. Konieczne jest posiadanie w swoim smartfonie, zainstalowanej najnowszej wersji aplikacji Rossmann PL. Vouchery można wykorzystać jedynie przy kasach w drogeriach stacjonarnych. „Szybka akcja” nie obejmuje Rossmann GO. Użytkownicy aplikacji w każdą środę na stronie głównej zobaczą dedykowany „Szybkiej akcji” banner i przycisk ,,Chcę to!”. Po jego wybraniu niezbędna jest akceptacja regulaminu ,,Szybkiej akcji” oraz ponowne potwierdzenie chęci zdobycia vouchera. Spiesz się i daj się oczarować nieodpartemu urokowi rabatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wielki powrót Pikników z Czyściochami

Pikniki z Czyściochami zapraszają małych odkrywców do niezwykłej przygody,...

Weekend z darmową dostawą na produkty pielęgnacyjne

Okazjom nie ma końca! W weekend 27-28 maja odbędzie...

Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją i zdobądź atrakcyjny rabat na zakupy

W tym roku po raz pierwszy każdy, będąc w...

Cztery dni darmowych dostaw na zakupy w drogerii internetowej i poprzez aplikację Rossmann PL

Łowcy okazji zacierają ręce. Klientom, którzy zrobią zakupy w...