Reklama

Czesław Renkiewicz podsumował kampanię i zaapelował o udział w II turze wyborów

Data:

- Reklama -

Czesław Renkiewicz, kandydat na prezydenta Suwałk z komitetu „Razem dla Suwałk”, w piątek, 19 kwietnia dokonał podsumowania swojej kampanii, jednocześnie zapraszając mieszkańców do udziału w II turze wyborów, która odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 21 kwietnia.

Podczas konferencji prasowej Czesław Renkiewicz zaznaczył, że ponad 22 tysiące osób wzięło udział w wyborach. Wnikliwa analiza wyników wskazała, że głosy oddane na niego przewyższyły liczbę głosów oddanych na wszystkich innych kandydatów łącznie. 

Prezydent Renkiewicz nie krył swojej nadziei na poparcie jego kandydatury w II turze wyborów. Apelował do mieszkańców o aktywne uczestnictwo w procesie demokratycznym, podkreślając wagę oddania głosu jako formy współdecydowania o przyszłości miasta. „Chciałbym, aby to były głosy oddane na mnie” – powiedział Czesław Renkiewicz.

Kandydat na prezydenta Suwałk podkreślił również znaczenie solidnego programu wyborczego jako fundamentu dla rozwoju miasta. Zadeklarował gotowość do realizacji konkretnych działań na rzecz mieszkańców Suwałk. Szczegóły programu można znaleźć w artykułach na naszej stronie WYBORY 2024.

Czesław Renkiewicz otrzymał wsparcie polityczne od Władysława Kosiniaka-Kamysza – podczas spotkania z dziennikarzami zaprezentował film nagrany przez wicepremiera.

W II turze wyborów, która już niebawem odbędzie się w Suwałkach, mieszkańcy będą mieli szansę ponownie wyrazić swoje preferencje dotyczące przyszłości miasta. Decyzja, którą podejmą, będzie miała istotny wpływ na kształtowanie lokalnej polityki i życia społeczności. Kontrkandydatem Czesława Renkiewicza z „Razem dla Suwałk” jest Jacek Juszkiewicz z PiS.

Fot. Niebywałe Suwałki

@niebywalesuwalki W drugiej turze walki o fotel prezydenta Suwałk zmierzą się #czeslawrenkiewicz z #razemdlasuwalk #jacekjuszkiewicz z #pis Głosowanie 21 kwietnia #wybory2024 #wyborysamorzadowe2024 #suwalki #niebywalesuwalki ♬ dźwięk oryginalny – NiebywaleSuwalki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wybory do Parlamentu Europejskiego: Były premier wspiera Adama Andruszkiewicza z PiS

9 czerwca odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, które...

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w Suwałkach

9 czerwca wybory do Parlamentu Europejskiego. Pozostały tylko 22...

Elewacja konkatedry przejdzie remont

Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz podpisał umowę z proboszczem parafii...

Zdzisław Przełomiec ponownie przewodniczącym Rady Miejskiej

Karty rozdane. Znamy skład prezydium Rady Miejskiej w Suwałkach. Na...