Reklama

Z regionu: Zobacz, zaprojektuj, zamów – studio planowania i zamówień IKEA już otwarte w Alfa Centrum Białystok

Data:

- Reklama -

22 maja br. IKEA otworzyła nowe miejsce spotkań z klientami w centrum Białegostoku. Nowy format IKEA w Alfa Centrum ma inspirować i wspierać mieszkańców w spełnianiu marzeń o funkcjonalnym, lepiej pomyślanym domu – i jeszcze wygodniejszych zakupach. To pierwsze takie miejsce w województwie podlaskim i kolejny krok IKEA na drodze do tworzenia jeszcze bardziej dostępnych i przyjaznych doświadczeń zakupowych.

Studio planowania i zamówień IKEA w Białymstoku jest 12-tą tego rodzaju lokalizacją w Polsce, gdzie klienci mogą zainspirować się aranżacjami wnętrz, dobrze znanymi ze sklepów stacjonarnych marki, skorzystać z usług projektowania wnętrz i planowania mebli systemowych, a także złożyć zamówienie z dostawą do domu lub Punktu Odbioru Zamówień IKEA. Studia planowania i zamówień IKEA to ważny krok w rozwoju marki w środowisku omnikanałowej sprzedaży.  Wraz z rozwojem usług i kanału online umożliwia to klientom wybór najwygodniejszego miejsca, sposobu oraz czasu zakupów.

Oferta Studia planowania i zamówień IKEA

Co czeka na klientów w nowym Studiu planowania i zamówień IKEA? Przede wszystkim, poszukujący profesjonalnej pomocy w zaprojektowaniu wymarzonej i funkcjonalnej przestrzeni lub mieszkania będą mogli umówić się na sesję projektowania kuchni, pokoju, a nawet planowania szafy, szafek kuchennych czy systemu regałów. Oprócz inspirujących aranżacji kuchni, sypialni i kombinacji szaf, studio wyposażone jest w próbniki dostępnych frontów, blatów, uchwytów oraz wyposażenia wewnętrznego najpopularniejszych mebli modułowych marki: METOD, PAX i BESTA. Podczas wizyty, odwiedzający studio będą mogli liczyć na wsparcie projektantów IKEA, a także samodzielnie stworzyć projekt, korzystając ze specjalnie przygotowanych stanowisk.

Otwarcie Studia planowania i zamówień IKEA w Białymstoku stanowi istotny krok naprzód, umożliwiający oferowanie naszym klientom rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że połączenie eksperckiej wiedzy naszych specjalistów od asortymentu i planowania przestrzeni z inspirującymi aranżacjami pozwoli na stworzenie wielu wymarzonych kuchni, salonów czy sypialni, pokazując jednocześnie, że może to być doświadczenie łatwe i przystępne cenowo. W IKEA dążymy do oferowania starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych i dostępnych dla wielu mebli oraz akcesoriów domowych. Z radością informujemy, że od teraz będą one jeszcze łatwiej dostępne dla mieszkańców Białegostoku – mówi Michał Brzeziński, Lider ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji Wielokanałowej ze sklepu IKEA na warszawskim Targówku.

Zaprojektuj wnętrze z IKEA

Studio planowania i zamówień IKEA jest otwarte dla wszystkich odwiedzających bez konieczności rezerwowania spotkania, jednak, aby w pełni skorzystać ze wszystkich jego możliwości, warto wcześniej wybrać usługę i zarezerwować termin spotkania. Można to zrobić samodzielnie poprzez stronę internetową IKEA.pl, z pomocą konsultanta przez czat lub telefon (22 275 00 00), a także osobiście w studiu.

Sesje trwają od 30 minut do 90 minut. Ten wymiar czasowy pozwala na przejście przez wszystkie etapy projektowania – od określenia stylu i omówienia wymiarów, przez wybór mebli i akcesoriów, po pełną wizualizację. Oprócz przygotowania projektu, projektanci i projektantki IKEA zaoferują klientom wsparcie w złożeniu zamówienia wraz z doborem usług, takich jak dostawa z wniesieniem do domu lub montaż. Usługi planowania kuchni, szafy, szafek i regałów są dostępne bez żadnych opłat, a usługa planowania pokoju kosztuje 129 zł.

Studio planowania i zamówień IKEA w Białymstoku będzie czynne od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia Alfa Centrum Białystok: 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godzinach 10.00-20.00.

Więcej informacji o usługach planowania i projektowania w IKEA na stronie IKEA.pl i w Aplikacji Mobilnej IKEA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Z regionu: Rail Baltica – coraz bliżej wygodnych podróży z Białegostoku i Łap

Szybkie i bezpieczne podróże pociągiem oraz lepszy dostęp do...

Z regionu: Zbuduj niesamowitą maszynę i wygraj indeks na Politechnikę Białostocką

Liczą się kreatywność, ciekawe zastosowania zasad fizyki oraz pasja...

Białystok – miasto, które daje satysfakcję

Białystok to najlepsze polskie miasto - tak wynika z...

Polska prapremiera „Hobbita” już w sobotę

W najbliższą sobotę (11 maja) w Teatrze Dramatycznym im....