Reklama

Faza Playoff Lotto Ekstraligi Badmintona

Data:

- Reklama -

Już w najbliższą środę (5 czerwca o godzinie 9:00) rozegrana zostanie faza playoff Lotto Ekstraligi Badmintona. W podwarszawskim Józefosławiu chcący sięgnąć po jubileuszowy – 20 tytuł SKB Litpol – Malow w półfinałowym meczu zmierzy się ponownie z UKS Unią Bieruń. Po fazie zasadniczej SKB Litpol Malow pozostał liderem, nie przegrywając żadnego meczu. Na drugim miejscu uplasował się ABRM Warszawa, a na trzecim – UKS Hubal Białystok. To właśnie ta para zmierzy się w drugim półfinale.

Graliśmy całkiem niedawno z drużyną z Bierunia i poznaliśmy, jak duży potencjał mają. Dysponują bardzo dobrze grającymi zawodnikami, co potwierdzili w naszym ostatnim meczu. Jednak my wiemy, po co jedziemy do Józefosławia. Cel jest jeden! Zdobycie 20 tytułu! Moja drużyna jest bardzo dobrze przygotowana. Przeanalizowaliśmy, co poszło nie tak w ostatnim meczu i wiemy już, jakich błędów nie popełnić, aby wygrać to spotkanie – mówi trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan

Zagramy ponownie z Bieruniem. Wiem, że będzie to równie wymagający pojedynek jak nasze wszystkie rozegrane w fazie zasadniczej. Myślę, że należy podejść do tego pojedynku z pełną koncentracją i zaangażowaniem. Damy z siebie 100% możliwości, aby zwyciężyć ten pojedynek i przygotowywać się do następnego meczu – zapowiedział w przedmeczowej rozmowie Robert Cybulski.

SKB Litpol Malow w składzie: Robert Cybulski, Michał Łogosz, Andrzej Niczyporuk, Leo Rossi, Michał Sobolewski, Adam Szolc, Przemysław Szydłowski, Mikołaj Szymanowski, Kamila Augustyn, Kamila, Anastasiya Khomich, Oliwia Niedźwiedzka, Karolina Szubert, Ulyana Volskaya, Wei Xu.

Trener SKB Litpol – Malow: Jerzy Dołhan

Link do transmisji na żywo:
https://www.youtube.com/@ekstraligabadmintona/featured

Link do wyników:
https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/teammatch.aspx?id=5D312B12-F169-45F4-91FB-EDD8E22E269F&match=105

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

SKB Litpol – Malow Suwałki Mistrzem Polski

W środę, 5 czerwca w podwarszawskim Józefosławiu została rozegrana...

Badminton na pograniczu

VIII Międzynarodowy Turniej Badmintona "Pogranicze 2024" im. Piotra Ołowia...

9 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższy wtorek (21 maja o godzinie 17:30...

8 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona szczęśliwa dla SKB Litpol-Malow

Wczoraj została rozegrana 8 kolejka meczów w Lotto Ekstralidze...