Reklama

Konkurs Wolontariusz i Koordynator Roku Korpusu Solidarności 2024

Data:

- Reklama -

Zbliża się ostatni tydzień zbierania zgłoszeń do wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu na Wolontariusza i Koordynatora Roku Korpusu Solidarności 2024! To doskonała okazja, aby wyróżnić wspaniałych ludzi w naszym otoczeniu, którzy angażują się w działania na rzecz innych.

W ubiegłym roku Suwalczanka Wiesława Kwaterska zdobyła 3. miejsce w etapie ogólnopolskim tego konkursu. Jej sukces pokazuje, jak wiele można osiągnąć dzięki pasji i zaangażowaniu w wolontariat. Teraz czas, aby podjąć podobne działania i docenić osoby, które wpływają na życie lokalnych społeczności.

Wielu z nas zna osoby, które wyróżniają się w swojej pracy na rzecz innych. Niezależnie od tego, czy są to wolontariusze, którzy nieustannie oferują swoją pomoc, czy koordynatorzy, którzy zorganizowali wiele akcje pomocowe — każdy z nich zasługuje na uznanie. Wolontariusze są często skromni i pełni empatii, a koordynatorzy stanowią dla nich niezastąpione wsparcie. To właśnie oni motywują do działania, zarażając pasją do działania społecznego.

Zgłoszenia do konkursów Wolontariusz i Koordynator Roku Korpusu Solidarności 2024 przyjmowane są do 29 września 2024 r. (do końca dnia). Nie przegapcie tej szansy, aby podziękować swojemu wolontariuszowi i docenić koordynatora wolontariatu, nominując ich w konkursach!

Aby uzyskać więcej informacji oraz regulamin konkursów, odwiedźcie stronę: Korpus Solidarności.

Operatorem konkursu na terenie województwa podlaskiego jest Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach. Wszelkie szczegóły można uzyskać kontaktując się z Anną Ruszewską pod numerem telefonu 87 5650258.

Doceniajmy naszych społeczników i wspierajmy ich w dalszych działaniach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Pomagaj nie raz, a cały czas! Rozmowa z Anną Ruszewską

Rozmowa z Anną Ruszewską - Prezesem Podlaskiej Sieci Wolontariatu...

Watch Docs startuje w SOK-u w piątek

Zapraszamy serdecznie do udziału w 21. Objazdowym Festiwalu Filmowym...

To ostatni moment, by zgłosić się do wolontariatu w Akademii Przyszłości. Wciąż brakuje 43 chętnych z województwa podlaskiego

Rekrutacja do ogólnopolskiego wolontariatu w ramach kolejnej edycji Akademii...

Kolejne drzewa na bulwarach. Sadziły je dzieci, sadziła i młodzież

Za nami akcja sadzenia drzewa na bulwarach nad Czarną...