MiniEuro 2011

0
246
Murawa do wymiany Niebywałe Suwałki
Fot. www.freedigitalphotos.net

 

HARMONOGRAM GIER Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej MINI EURO 2011 Suwałki

GRUPA A – boisko przy Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach, ul. Kościuszki 126

8.09.2011

1–2 godzina 10.00 – Drukarz Warszawa – FC Priekuli Latvia

3-4 godzina 11.00 – Progress Chernyakhovsk – Druskininkai Lietuva

1-3 godzina 16.00 – Drukarz Warszawa – Progress Chernyakhovsk

2-4 godzina 17.00 – FC Priekuli Latvia – Druskininkai Lietuva

 

9.09.2011

1-4 godzina 10.00 – Drukarz Warszawa – Druskininkai Lietuva

2-3 godzina 11.00 – FC Priekuli Latvia – Progress Chernyakhovsk

Godzina 16.00 – zwycięzca grupy A – C

Godzina 17.00 – zwycięzca grupy B – D

 

10.09.2011

godzina 10.00 mecz o miejsca 9-12

godzina 10.00 mecz o miejsca 9-12

 

GRUPA B – boisko przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Wł. Puchalskiego w Suwałkach, ul. Hamerszmita 11

 

8.09.2011

1–2 godzina 10.00 – Lechia Gdańsk – Pogoń Lwów

3-4 godzina 11.00 – Olimpique Grande-Synthe – Marijampole Lietuva

 

1-3 godzina 16.00 – Lechia Gdańsk – Olimpique Grande-Synthe

2-4 godzina 17.00 – Pogoń Lwów – Marijampole Lietuva

 

9.09.2011

1-4 godzina 10.00 – Lechia Gdańsk – Marijampole Lietuva

2-3 godzina 11.00 – Pogoń Lwów – Olimpique Grande-Synthe

 

Godzina 16.00 drużyny które zajęły II miejsca w grupie A – C

Godzina 17.00 drużyny które zajęły II miejsca w grupie B – D

 

10.09.2011

godzina 10.00 mecz o miejsca 5-8

godzina 10.00 mecz o miejsca 5-8

 

GRUPA C – boisko przy Szkole Podstawowej nr 7 w Suwałkach, ul. Minkiewicza 50

 

8.09.2011

1–2 godzina 10.00 – MOSP Jagiellonia Białystok – Niemen Grodno

3-4 godzina 11.00 – FC Waren Niemcy – Rejon Wileński Litwa

 

1-3 godzina 16.00 – MOSP Jagiellonia Białystok – FC Waren Niemcy

2-4 godzina 17.00 – Niemen Grodno – Rejon Wileński Litwa

 

9.09.2011

1-4 godzina 10.00 – MOSP Jagiellonia Białystok – Rejon Wileński Litwa

2-3 godzina 11.00 – Niemen Grodno – FC Waren Niemcy

 

Godzina 16.00 drużyny które zajęły III miejsca w grupie A – C

Godzina 17.00 drużyny które zajęły III miejsca w grupie B – D

 

GRUPA D – boisko przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach, ul. Szpitalna 66

 

2011.09.08

1–2 godzina 10.00 – OSiR-Wigry Suwałki – Bałtyk Gdynia

3-4 godzina 11.00 – NFK Notodden – Alytus Lietuva

 

1-3 godzina 16.00 – OSiR-Wigry Suwałki – NFK Notodden

2-4 godzina 17.00 – Bałtyk Gdynia – Alytus Lietuva

 

9.09.2011

1-4 godzina 10.00 – OSiR-Wigry Suwałki – Alytus Lietuva

2-3 godzina 11.00 – Bałtyk Gdynia – NFK Notodden

 

Godzina 16.00 drużyny które zajęły IV miejsca w grupie A – C

Godzina 17.00 drużyny które zajęły IV miejsca w grupie B – D

 

10.09.2011

godzina 10.00 mecz o miejsca 13-16

godzina 10.00 mecz o miejsca 13-16

 

Mecze finałowe na stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Zarzecze 26

 

10.09.2011

godzina 14.00 mecz o III i IV miejsce

godzina 15.00 mecz o I i II miejsce

Leave a Reply