SUKSS z Pucharem PCC

SUKSS Suwałki wygrał Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki chłopców o Puchar PCC Piotra Warlinskiego.

Źródło: Bartosz Jasiński

W sobotę, 5 grudnia w Suwałkach odbył się największy w województwie podlaskim turniej minisiatkówki. Chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych „dwójki” – czwarta klasa szkoły podstawowej, „trójki” – klasa piąta i „czwórki” – klasa szósta.

W turnieju wystartowało w sumie 40 drużyn z 6 klubów: SUKSS Suwałki, BAS Białystok, MUKS Gim-Net Mońki, Rekord Zambrów, Mikolo Sokółka, Trójka Gołdap. 140 zawodników rywalizowało podczas 100 meczów na 8 boiskach. Najlepiej spisały się drużyny gospodarzy, SUKSS Suwałki, które wygrały we wszystkich kategoriach. W kategorii „dwójek” miejsce 2 i 3 zdobyły zespoły MUKS Gim-Net Mońki 2 i 1. W kategorii „trójek” miejsce drugie zajął zespół MUKS Gim-Net Mońki 1, miejsce trzecie drużyna BAS Białystok 1. W kategorii „czwórek” miejsce drugie zajęła drużyna BAS Białystok 2, miejsce trzecie drużyna SUKSS Suwałki 2. Drużyny, które zajęły trzy najwyższe miejsca w swojej kategorii otrzymały pamiątkowe trofea, natomiast wszyscy zawodnicy otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Piotra Warlinskiego prezesa PCC.