Reklama

Wigry mają autobus

Data:

- Reklama -

Młodzi piłkarze Wigier i AP Wigry Suwałki będą mieli własny autobus. Podczas społecznej zbiórki pieniędzy udało się zebrać ponad 102 tys. zł.

Źródło: Wigry Suwałki

– Sukces osiągnęliśmy dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców dzieci z naszej akademii piłkarskiej, sponsorów, naszych przyjaciół, kibiców, trenerów oraz zawodników naszego klubu, byłych i obecnych. Dziękuję wszystkim darczyńcom oraz tym, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia – powiedział Dariusz Mazur, prezes Wigier.

Klubowi działacze są pod wyraźnym wrażeniem tego pospolitego ruszenia. Dlatego zadeklarowali już, że dołożą do zebranej kwoty kolejne sto tysięcy, by można było kupić nowy autobus, a nie używany – jak wcześniej planowano.  Młodzi piłkarze dostaną autokar za kilka tygodni. Wcześniej pojawią się jeszcze na nim barwy i emblematy klubu. Bezpłatne obrandowanie pojazdu zadeklarowała już suwalska firma Nova.

Zbiórka odbywała się za pośrednictwem serwisu kickin24.com. Akcja rozpoczęła się we wrześniu, a jej koniec zaplanowano na 31 stycznia. Ważną w społecznościowej zbiórce była informacja, że jeżeli nie uda się zgromadzić kwoty 100 tysięcy zł w terminie, pieniądze zostaną zwrócone wpłacającym. Każda nadwyżka miała zostać przeznaczona na dodatkowe wyposażenie autokaru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wigry Suwałki wygrały w Grajewie i awansowały do 1/8 Pucharu Polski (na szczeblu województwa)

Większość spotkań 1/16 Pucharu Polski na szczeblu Podlaskiego ZPN...

Plan biało-niebieskich wykonany; KS Michałowo – Wigry Suwałki 0:4

W 16 kolejce IV ligi podlaskiej Wigry Suwałki rozgrywały...

Walkower w Suwałkach, zalane boisko w Czyżewie. Wigry liderem.

Na sobotę, 21 października, zaplanowano spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki...

Pogrom w zaległym meczu IV ligi podlaskiej; Wigry Suwałki – Tur Bielsk Podlaski 6:1

Pierwotnie spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki a Turem Bielsk Podlaski...