Reklama

Weekend sukcesów

Data:

- Reklama -

Bokserzy i modelarze z sekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach mają powody do dumy.

Źródło: OSiR

W dniach 5-6 marca 2016 r. w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Boksie. Zawodnicy suwalskiej sekcji wywalczyli aż 12 medali.

Sekcję bokserską Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach reprezentowała najliczniejsza, 19-osobowa drużyna. Podopieczni trenerów Pawła Pasiaka oraz Konrada Jakubowskiego wywalczyli: swa medale brązowe, które powędrowały do Gabrieli Gałkowskiej i Kacpra Siergieja; srebrne – Urszuli Mościńskiej, Nikoli Krysińskiej, Michała Franko i Bartosza Burzyńskiego. Aż 6 złotych krążków zdobyli: Joanna Żaborowska, Dominika Truszkowska, Martyna Karpińska, Maciej Suchwałko, Hubert Ćwikowski, Patrycja Malinowska. W klasyfikacji klubowej sekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zajęła 3. miejsce na 9 startujących klubów.

W ten sam weekend rozegrane zostały także Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych w Pyskowicach, w których udział wzięła sekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W kategorii młodzików bezkonkurencyjny okazał się Hubert Truchan, drugie miejsce zajął Grzegorz Truchan, a szóste miejsce – Kewin Borkowski. W kategorii młodzików dziewcząt drugie miejsce zajęła Zofia Zdancewicz. Julia Rypińska z kolei w konkurencji juniorów młodszych uplasowała się na miejscu 5. W klasyfikacji OPEN zwyciężył Sławomir Truchan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Za nami inauguracja halowej Top Ligi Masters

Przez długi, długi czas zawodnicy i kibice nie zapomną...

Top Liga Masters – nowy rozdział halowej piłki nożnej!

Już w piątek, 1 grudnia o godzinie 18:00 w...

Medale suwalczan na Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie

Pięściarze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odnieśli sukcesy...