Reklama

Komedia „W trójkącie” w Cinema Lumiere

Data:

- Reklama -

„W trójkącie” to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

Film w reżyserii Rubena Östlunda w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie można obejrzeć od 6 stycznia 2023 roku.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu W TRÓJKĄCIE w Cinema Lumiere. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 19 grudnia do godz. 16.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: W filmie ważną lokacją jest luksusowy jacht, na którym rozgrywa się akcja filmu – kto był jego poprzednim właścicielem i jaką nazwę nosi jednostka? Bilety wygrywają: Edyta Trzeciak i Maria Kołodziejska.

Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej, kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię.

Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów. Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech!

Jedną z głównych ról gra bardzo wysoko oceniony przez krytyków Harris Dickinson, który w filmie „W trójkącie” wciela się w postać Carla, początkującego modela i influencera. Dickinson wygrał casting, pokonując 120 innych kandydatów. Jak sam żartobliwie przyznaje, być może Rubenowi Östlundowi decyzję ułatwił pewien rodzaj smutku i niestabilności, którą aktor przejawia. Tylko w 2022 roku w kinach były dwa filmy z jego udziałem: „Patrz jak kręcą” z Samem Rockwellem oraz „Gdzie śpiewają raki”. W kuluarach mówi się o kandydaturze Dickinsona do roli nowego Jamesa Bonda.

Występują: Harris Dickinson, Charlbi Dean, Woody Harrelson, Dolly De Leon, Zlatko Buric.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„Orfeusz w piekle”: Wygraj bilety na operetkę w kinie

Już w niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 15:30 na...

Tydzień z muzyką

W tym tygodniu wśród propozycji kulturalnych dominują wydarzenia muzyczne....

Nieoczekiwane zwroty akcji i emocje: „Monster” w Cinema Lumiere

Cinema Lumiere w Suwałkach zaprasza na kolejny seans w...

W tym tygodniu

Bogata w wydarzenia majówka za nami, a przed nami...