Reklama

Oddaj krew i odbierz choinkę

Data:

- Reklama -

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i czas ubierania choinki. Honorowi Dawcy Krwi mogą taką choinkę otrzymać od Lasów Państwowych. Wszystkim*, którzy 14 grudnia oddadzą krew lub jej składniki w Terenowym Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który mieści się przy ulicy Szpitalnej 60 w Suwałkach leśnicy podziękują, wręczając kupon na drzewko świerka pospolitego, przygotowane przez Nadleśnictwo Suwałki.

Kupon upoważnia do odbioru choinki na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego przy ul. Wojska Polskiego 75A w Suwałkach w dniach od 19 do 23.12.2022 w godzinach od 9:00 do 16:00.

*Akcja promocyjna „Choinka dla życia” jest ograniczona ilościowo, kupon na choinkę otrzyma pierwszych 50 krwiodawców.

Już drugi raz Lasy Państwowe wspólnie z Narodowym Centrum Krwi przygotowały akcję promującą ideę honorowego krwiodawstwa. Podczas ubiegłorocznej edycji przekazaliśmy 5 tysięcy świątecznych drzewek Honorowym Dawcom Krwi. Na tych, którzy 14 grudnia oddadzą krew lub jej składniki znów będą czekały naturalne drzewka. Podobnie jak w ubiegłym roku, akcja odbędzie się w ponad 40 punktach w całej Polsce: w siedzibach wszystkich Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz w kilku innych lokalizacjach. Szczegółowe informacje i mapa, gdzie można oddać krew w ramach akcji, dostępne są na stronie www.choinkadlazycia.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Lasy społeczne – ważna ankieta dla mieszkańców Suwałk

Lasy wokół dużych miast mogą zmienić swój charakter -...

Leśnicy przekażą voucher na choinkę za oddaną krew

Lasy Państwowe wspólnie z Narodowym Centrum Krwi przygotowały akcję...

Podlascy terytorialsi oddali krew

Projekt Wojsk Obrony Terytorialnej Krwioobieg Terytorialsa został rozpoczęty w...

Nasza krew – nasza Ojczyzna

Areszt Śledczy w Suwałkach przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Nasza...