Reklama

Znamy laureatów Włóczni Jaćwingów

Data:

- Reklama -

W sobotę, 18 lutego poznaliśmy kolejnych laureatów Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk. Włócznie Jaćwingów zostały przyznane pięciu osobom, za wieloletnią współpracę z samorządem i działalność na polu przedsiębiorczości.

Włócznię Jaćwingów z diamentem – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za wsparcie rozwoju Miasta Suwałki poprzez finansowanie miejskich inwestycji oraz współudział Samorządu Województwa Podlaskiego w wydarzeniach sportowych, kulturalnych i społecznych organizowanych w Suwałkach otrzymał Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za zaangażowanie w rozwój i propagowanie lotnictwa wśród mieszkańców Suwałk, a także aktywną współpracę z Miastem Suwałki przy prowadzeniu lotniska i organizację wydarzeń lotniczych otrzymał Robert Szadkowski z Suwalskiej Szkoły Lotniczej.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za 30-letnią działalność na rzecz potrzebujących dzieci z Suwałk, które wymagają różnego rodzaju wsparcia i pomocy otrzymał Marcin Butkiewicz ze Społecznej Organizacji na Rzecz Przyjaciół Dzieci „Przystań”.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za 25-letni wkład w rozwój regionu północno wschodniej – polski oraz rejonów przygranicznych państw sąsiadujących, a także współpracę z Miastem Suwałki otrzymał Cezary Cieślukowski, przewodniczący Stowarzyszenia „Euroregion Niemen”.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk w kategorii Produkt otrzymał Cezary Taraszkiewicz z firmy MATRIX, która jest jednym z najdłużej funkcjonujących przedsiębiorstw w branży IT w mieście Suwałki.

Fot. Sławomir Potocki – https://www.facebook.com/elektronics.fotografia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Czuję wiatr zmian. Rozmowa z Cezarym Cieślukowskim, kandydatem do Senatu

Cezary Cieślukowski to były wojewoda suwalski, były wiceminister zdrowia,...

Rada Miejska w Suwałkach popiera utworzenie Zakładu Radioterapii przy Szpitalu Wojewódzkim

W trosce o zdrowie i dobrobyt mieszkańców, Rada Miejska...

W ogrodach wigierskich Święto Siei

Ogrody Klasztoru Pokamedulskiego w Wigrach bynajmniej nie święcą dziś...