Reklama

Znamy laureatów Włóczni Jaćwingów

Data:

- Reklama -

W sobotę, 18 lutego poznaliśmy kolejnych laureatów Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk. Włócznie Jaćwingów zostały przyznane pięciu osobom, za wieloletnią współpracę z samorządem i działalność na polu przedsiębiorczości.

Włócznię Jaćwingów z diamentem – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za wsparcie rozwoju Miasta Suwałki poprzez finansowanie miejskich inwestycji oraz współudział Samorządu Województwa Podlaskiego w wydarzeniach sportowych, kulturalnych i społecznych organizowanych w Suwałkach otrzymał Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za zaangażowanie w rozwój i propagowanie lotnictwa wśród mieszkańców Suwałk, a także aktywną współpracę z Miastem Suwałki przy prowadzeniu lotniska i organizację wydarzeń lotniczych otrzymał Robert Szadkowski z Suwalskiej Szkoły Lotniczej.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za 30-letnią działalność na rzecz potrzebujących dzieci z Suwałk, które wymagają różnego rodzaju wsparcia i pomocy otrzymał Marcin Butkiewicz ze Społecznej Organizacji na Rzecz Przyjaciół Dzieci „Przystań”.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za 25-letni wkład w rozwój regionu północno wschodniej – polski oraz rejonów przygranicznych państw sąsiadujących, a także współpracę z Miastem Suwałki otrzymał Cezary Cieślukowski, przewodniczący Stowarzyszenia „Euroregion Niemen”.

Włócznię Jaćwingów – Nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk w kategorii Produkt otrzymał Cezary Taraszkiewicz z firmy MATRIX, która jest jednym z najdłużej funkcjonujących przedsiębiorstw w branży IT w mieście Suwałki.

Fot. Sławomir Potocki – https://www.facebook.com/elektronics.fotografia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Paweł Wnukowski z najlepszym wynikiem w okręgu nr 2 do Sejmiku

W wyborach do Sejmiku Województwa Podlaskiego w okręgu nr...

Maja Krzyżewska wystąpi podczas eventu „Zadbaj o siebie na wiosnę”

Już w najbliższą środę, 20 marca w Parku Naukowo-Technologicznym...

Zadbaj o siebie na wiosnę: Sekrety zdrowia i urody, live cooking i degustacja

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia...

Marszałek Artur Kosicki za wydzieleniem suwalskiego oddziału PKS Nova

We wtorek, 12 marca marszałek województwa podlaskiego, Artur Kosicki,...