Reklama

„Bajka” Podlaską Marką Konsumentów roku 2022

Data:

- Reklama -

Plebiscyt Podlaska Marka Konsumentów, od lat towarzyszący Nagrodzie Podlaska Marka, dobiegł końca. Głosowanie zakończyło się w piątek, 24 marca o godz. 12.00. Najwięcej głosów (3214) otrzymała Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Bajka” z Suwałk.

Na zdj. głównym: Urszula Duda, dyrektor NTSP „Bajka” w Suwałkach (© 2020 Wojciech Otłowski)

W konkursie głównym nagrody przyznaje kapituła, zaś tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów przyznawany jest w głosowaniu SMS-owym. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej głosów internautów. W tym roku do plebiscytu zostały zakwalifikowane dwa podmioty z Suwałk – szkoła „Bajka” i wystawa o Marii Konopnickiej, otwarta w 2022 roku w muzeum imienia poetki znajdującym się w naszym mieście.

W głosowaniu oddano w sumie 12229 głosów, w tym 3214 na „Bajkę”. Kolejne miejsca zajęły: Działalność Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży – 2905 głosów; Restauracja Ziemia Brańska Gospoda w Brańsku – 1471 głosów oraz wspomniana wyżej „Pieśń o domu” –  wystawa w Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach – 554 głosy.

We wcześniejszych latach w gronie laureatów Podlaskiej Marki Konsumentów znalazły się m.in. Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Skowronki” z Brańska, Białostocki Klub Kibiców Niepełnosprawnych,  Księgarnia internetowa TaniaKsiążka.pl czy Zespół Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Podczas Nocy Muzeów pokaz filmu z 1928 roku. Był kręcony na Suwalszczyźnie

W sobotę, 18 maja odbędzie się kolejna odsłona Europejskiej...

Odlotowe Suwałki Podlaską Marką Konsumentów

Odlotowe Suwałki Air Show 2023 zostało uznane za Podlaską...

Trwa głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów: Odlotowe Suwałki Air Show w gronie kandydatów

W tę środę, 17 kwietnia rozpoczęło się głosowanie na...

Rada Miejska w Suwałkach broni Marii Konopnickiej

Na posiedzeniu w środę, 27 marca Rada Miejska w...