Reklama

SOWA Suwałki obchodzi pierwsze urodziny. Odwiedź ją podczas Nocy Bibliotek

Data:

- Reklama -

SOWA, czyli Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Suwałkach, prowadzona przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, świętuje swoje urodziny!

SOWA, czyli Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Suwałkach, prowadzona przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, obchodzi urodziny!

Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności to miejsce umożliwiające samodzielne eksperymentowanie i poznawanie zasad fizyki, techniki, geografii, matematyki. SOWA służy pobudzaniu kreatywności, popularyzowaniu nauki, rozwijaniu poczucia sprawczości oraz wsparciu indywidualnych, niekonwencjonalnych stylów uczenia się poprzez praktyki doświadczalne.

Urodziny odbędą się podczas Nocy Bibliotek, w sobotę 3 czerwca, w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ul. E. Plater 33 a. Zaczynamy o 16.00!

Z tej okazji Biblioteka Publiczna organizuje konkurs! Całe rodziny mogą wziąć udział w grze z kodami QR „Kosmiczna podróż po Bibliotece” lub rozwiązywania zagadek Kopernika. Do wygrania Vouchery do Planetarium Centrum Nauki Kopernik lub wystawę Centrum Nauki Kopernik.

Szczegółowy program Nocy Bibliotek można znaleźć w naszym kalendarzu:

Noc Bibliotek w Suwałkach: Kosmiczny Pokaz Mody. Konkurs na przebranie w stylu Gwiezdnych Wojen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Jak wybrać karpia na Święta: Poradnik dla miłośników ryb

Święta to czas radości, tradycji i wyśmienitego jedzenia. W...

Czas na łyżwy

W Mikołajki, 6 grudnia otwarte zostało lodowisko miejskie przy...

Osyda wystąpi w Sejnach

Zespół Osyda zaprasza na swój koncert, który odbędzie się...