Reklama

Platforma Yutra Pro: Taka będzie przyszłość handlu?

Data:

- Reklama -

W piątek, 6 października w Suwałkach rozpoczęła się dwudniowa konferencja poświęcona platformie Yutra Pro, która przyciągnęła uwagę architektów, wykonawców i influencerów. To narzędzie może zrewolucjonizować przyszłość handlu.

Konferencja rozpoczęła się od zwiedzania fabryki SALAG, znajdującej się przy ulicy Szafirowej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć proces produkcji materiałów wykończeniowych, paneli podłogowych i ściennych oraz kompozytowych desek tarasowych, a także dowiedzieć się więcej na temat wykorzystywanej technologii.

Jednym z głównych punktów programu było spotkanie w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach, gdzie odbyła się prezentacja produktów i pierwszy kongres Yutra Pro. Nie zabrakło również atrakcji dla uczestników konferencji. Organizatorzy przygotowali m.in. konkurs układania tarasu, w którym można było wygrać atrakcyjną nagrodę pieniężną.

Cel wydarzenia stanowiło przedstawienie samej platformy Yutra Pro i jej możliwości. Uczestnicy dowiedzieli się, czym jest ta inicjatywa i jakie korzyści może przynieść architektom, wykonawcom i influencerom. Sesja pytań i odpowiedzi pozwoliła na rozwianie wszelkich wątpliwości i lepsze zrozumienie projektu.

Adam Galas, właściciel i prezes firmy SALAG, podkreśla znaczenie platformy Yutra Pro, mówiąc: „To pierwszy na świecie projekt, który łączy najnowocześniejszą fabrykę materiałów wykończeniowych z profesjonalistami, dając możliwość współpracy i zarabiania pieniędzy.”

Tomasz Serafin, prezes Median Polska i jeden z użytkowników platformy Yutra Pro, uważa, że to narzędzie może zmienić myślenie o handlu: „Widzę, że ten projekt sięga w przyszłość i ma na celu rewolucję handlową. W przeszłości przywykliśmy do tradycyjnych sposobów nabywania potrzebnych nam dóbr, odwiedzając centra handlowe i korzystając z różnych źródeł. Jednak dynamiczny rozwój elektroniki, portali i aplikacji jednoznacznie prowadzi do wygodniejszych i prostszych zakupów. W dzisiejszych czasach można wszystko nabyć, nie wychodząc z wanny. Innowacyjność platformy Yutra Pro polega na elektronicznym eliminowaniu zbędnych kosztów pośrednich, takich jak rozproszenie towarów po kraju czy magazynowanie. Konkurowanie z wieloma pośrednikami często dyskwalifikuje produkt sam w sobie”.

Konferencja Yutra Pro w Suwałkach stworzyła również okazję do wymiany zdań i pomysłów. Adam Galas liczy, że staną się one podwaliną pod następne produkty, jakie będą wdrażane przez firmę w kolejnych miesiącach.

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Duży sukces IV edycji targów wnętrzarsko – deweloperskich „Racis i Importex”

W ostatni weekend ponad 30 polskich i zagranicznych wystawców...

Jest lato – korzystaj! 5 łatwych kroków do pięknego tarasu

Marzy ci się przytulne i eleganckie miejsce do wypoczynku,...

Jak dbać o panele podłogowe w kuchni?

Nie ma drugiego takiego pomieszczenia w domu jak kuchnia....

Adam Galas na podium GT4 Central European Cup (wideo, foto)

Lider Salag Racing Team, Adam Galas był trzeci podczas...