Reklama

Nowe Studio Piosenki „Art Voice” powstało w Suwalskim Ośrodku Kultury

Data:

- Reklama -

W najbliższych dniach Studio Piosenki „Art Voice” rozpocznie swoją działalność, oferując pasjonatom śpiewu wyjątkową możliwość rozwijania swoich umiejętności. To inicjatywa, której sercem będzie Aleksander Sobolewski, doświadczony wokalista i uczestnik licznych projektów telewizyjnych muzycznych.

Pod okiem utalentowanego instruktora, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli będą mieli szansę zgłębić tajniki profesjonalnej emisji głosu oraz zdobyć umiejętności pracy z mikrofonem. Program zajęć obejmuje nie tylko techniczne aspekty śpiewu, ale również przygotowywanie prezentacji utworów wokalnych i rozwijanie umiejętności związanych z publicznym występem na scenie.

Nabór do studia rozpocznie się 3 lutego, a wszyscy zainteresowani, zarówno dzieci od 5 roku życia, jak i osoby dorosłe, mogą wziąć udział w przesłuchaniach w Sali Prób Suwalskiego Ośrodka Kultury w godzinach 11.00-16.00.

Wartość dodaną zajęć w Studio Piosenki „Art Voice” stanowi autorska metoda prowadzenia lekcji, indywidualny dobór ćwiczeń dostosowanych do potrzeb uczestników oraz skoncentrowane praktyki z zakresu technik oddychania, artykulacji, emisji głosu i dykcji.

Opłata za udział w zajęciach wynosi 50 złotych miesięcznie, a liczba miejsc w grupie jest ograniczona do 10 osób, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wpłaty za zajęcia można dokonywać wyłącznie w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury lub na konto SOK nr 22 1240 5211 1111 0010 8508 6721, z podaniem nazwiska uczestnika oraz nazwiska instruktora prowadzącego zajęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zespól GPakt wystąpił w Sali Kameralnej SOK-u (foto)

W Sali Kameralnej Suwalskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny...

Wręczono stypendia i nagrody w dziedzinie kultury

Czwartkowy wieczór (22 lutego) zapisze się w pamięci wielu...

Dyrektor SOK-u odpowiada radnemu: Na podwyżki przeznaczymy ponad 570 tys. złotych

Radny Karol Korneluk, kandydat w nadchodzących wyborach samorządowych na...

Wieczór pod znakiem tanga – wyjątkowy koncert Filharmonii Suwałki (foto)

W ramach Filharmonii Suwałk w piątek, 16 lutego, w...